Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lesz igy a gyerekemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz igy a gyerekemnek családja?

Figyelt kérdés
Elváltunk. Itt maradt velem a kisgyerekem. 35 éves vagyok és már nem nézek ki jól. Apával már mindent megpróbáltunk, nincs szeretet, sokszor megpróbáltuk, de nem ment. Most hogy lesz igy a gyermekemnek családja?
2012. nov. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Van neki. Van anyja, apja. Ha felnő, majd lesz saját családja. Nem értem a kérdést.
2012. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Ezt a kérdést én sem értem. A gyerekednek van családja. Van anyja, apja, nagyszülők, nagybácsik, nagynénik, unokatestvérek.

Vagy a kérdés az hogy neked hogy lesz újra párod?? Ehhez mi köze a gyereknek??

2012. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

A gyereked családja mindig a szülei lesznek.


Ha 35 évesen nem nézel jól ki, akkor tegyél valamit ellene - fogyj le, kezdj el sportolni, adj magadra. A gyerekednek is sokkal jobb, ha nem egy elhanyagolt anyát lát nap mint nap - mellesleg könnyen el tudom képzelni, hogy a válásba is belejátszott, hogy elhagytad magad. (Elvégre egy férfi sem arról álmodik, hogy elhizott, elhanyagolt nö mellett élje le az életét.)

35 évesen nem vagy öreg, elvileg a legszebb korban vagy, ha nalad nem ez a helyzet, akkor te vagy a hibás benne.

2012. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, vékony vagyok és nem az a baj. Hanem az, hogy depis vagyok és megtört, elhanyagolt külsejű és féltem a gyermekemet, hogy milyen lesz igy neki, ilyen szedett-vedett életben.
2012. nov. 18. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is elváltak a szüleim. Mégis van családom. Nem értem mi ebben olyan nagy baj. Ha normálisan nevelitek a gyereket nem fog semmiben hátrányt szenvedni. Te meg, akkor szedd össze magad és ismerkedj és kész.
2012. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy előttem írták változtass a külsődön. Ne légy elhanyagolt. Ez nem pénz kérdése, csak egy kis odafigyelés. Ha depis vagy, akkor menj el orvoshoz.
2012. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván üdvösebb, ha egész családban nő fel a gyerek, de hidd el, ez még nem a világvége. Van szerető anyukája, van apukája is, csak nem él vele. Nem azt mondom,hogy ez jó, de a gyereknek van családja és ettől nem lesz kevesebb, számtalan ember nő így fel. Ráadásul pikkpakk találhatsz új párt magadnak, csak légy nyitott
2012. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy a gyerekednek milyen élete, milyen családja lesz(van) az főleg rajtad múlik, hiszen nálad van elhelyezve. Tehát ne sírdogálj, ne nyöszörögj, hanem építsd fel az életed!
2012. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sajnos nagyon is értem a kérdésedet, mert sokszor megfordult ez az én fejemben is saját életem kapcsán.

Az, hogy érezni fogja a gyermeked a család hiányát, csak rajtad múlik.

Én 37 éves vagyok, kisfiam 3 éves. Szomorkodtam egy ideig, hogy apuka nélkül fog felnőni a gyermekünk, hiszen a minden 2. hétvége nagyon kevés idő.

Édesanyám már idős, őt majd sokat látogatjuk, de se testvérem, se unokatestvérem nincsen, így gyermekemnek elég szűk család fog jutni. Apuka már most mondta, hogy ne számítsak rá, hogy minden 2. hétvégéjét tönkre fogom tenni, szerinte előbb vagy utóbb úgy is elhidegül a gyerektől, mert új feleség és új gyerek a célja, amibe a közös gyermekünk nem fér bele.

Nagyon szeretném, ha az ünnepek úgy telnének, hogy sokan vagyunk, nyüzsgés van, de anyukámmal ketten ezt nehezen tudnánk megteremteni. Azért az idei karácsonyra elhívom anyukámat és egy egyedül élő barátnőjét, együtt fogunk sütni - főzni, énekelni, díszíteni :) Ez már reményt ad, hogy pici nyüzsi lesz. Krácsony másnapján pedig meglátogatunk olyan ismerős falubeli embereket, akikről tudjuk, hogy egyedül vannak és viszünk valami pici finomságot. Így sok emberrel fogunk találkozni, sok szeretetet viszünk és kapunk. A család legfontosabb mozgatórugója úgy is a szeretet.

Most úgy tervezem, sokat megyünk majd barátokhoz, ismerősökhöz, élménydús programokat fogok kitalálni, hogy ne érezze a nagy család hiányát a kisfiam.

Ami vigasztal, hogy a rossz házasságomba fektetett energiát most a gyermekemre fordíthatom, ami viszont jó dolog, mert nem otthon fogunk ülni rossz hagulatban, hanem boldogságban töltjük napjainkat.

35 éves vagy, még lehet kistestvére a gyermekednek, csak ne add fel. Ismerkedni kell, próbálkozni, lehetőséget adni egy jobb életre. Bár én sem azzal a tudattal kelek fel, hogy ma biztosan megismerem a jövendőbelimet, de az esélyt megadom rá.

Ne temesd el magad, nem lesz semmi gond, csak szeresd a gyermekedet és élj nyitottan, hogy ha egy szeretedre méltó férfivel találkozol, nyitott legyél rá.

2012. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!