Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után egy kétgyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után egy kétgyermekes nő be tudná fogadni a családjába az új párját? Vagy mindig lesz egy ék a családja és az új pár között?

Figyelt kérdés

mi a tapasztalatotok erről?

egy elvált anyuka el tudja felejteni a volt férjét, és tudna új életet kezdeni egy másikkal?


2011. dec. 7. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb kérdés,hogy a gyerekei betudják-e fogadni az új apukát?
2011. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Meg nagyobb kerdes, hogy uj pasi elfogadja e a no ket gyereket.
2011. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 zkriszti3 ***** válasza:
82%

Csak a gyerekeket nézd ! Ők elvesztették az édesapjukat ,majd kaptak egy idegent aki az anyjukat veszi el.

Pocsék érzés ,gondolj csak bele.

2011. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

itt mindenki nagyon tud drámázni...

a gyerekek nem fognak agyvérzést kapni mert az anyjuk éli az életét, ráadásul az apjukat sem veszítették el. viszont a fokozatosságra ügyelni kell, nem szabad minden jött ment társ jelöltet bemutatni nekik

2011. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Drámázni?

Minden ember más és más.

18 éves voltam, amikor a szüleim elváltak. Gyakorlatilag rá 1 évre elköltöztem. 5 évnek kellett eltelnie, mire anyukám barátjánál azt éreztem, hogy felengedtem és teljes mértékben elfogadtam a helyzetet. Pedig nem laktam velük és nem is voltam már gyerek! Idén 8 éve, hogy együtt vannak, mára teljesen megbízom benne és bármilyen gondomat elmondom neki is szívesen..

2011. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én örültem volna, ha anyám új életet kezd egy normális férfival, mert apám nem volt az. És örültem volna egy pótapukának is, persze, ha normális. Szerintem is az a fő kérdés, hogy a gyerekek elfogadják-e.
2011. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

OFF:Miért gondolja azt mindenki, hogy a válás után a gyerekeknek új apukájuk lesz? A gyerekeknek van apjuk, csak az már nem velük él!

Olvastam az előző kérdésedet is, sajnálom, hogy ilyen dilemmád van. Minden család más és más. Lehet, hogy befogadnak teljesen, de lehet, hogy nem. Szerintem nem lehet megjósolni előre. Sok múlik a gyerekek is, hogyan fognak elfogadni. Egyébként a nő nem fog elválni. Az, hogy a gyerekek kicsik, nem kifogás. 28n

2011. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zkriszti3 ***** válasza:
4-es vagyok. Nem dumázok,csak engem sem kérdezett meg senki gyerekkoromban akarok-e új apukát csak jött. Nem ő volt a mostoha ,hanem én lettem az. Inkább élnék egyedül mint egy idegent vigyek a házamba, az amúgy is sérült gyerekeimhez.
2011. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%

"egy elvált anyuka el tudja felejteni a volt férjét, és tudna új életet kezdeni egy másikkal?"

erre az a válaszom, ha normális, integrált személyiség:LEHETETLEN.

Ha el tudja felejteni gyermekei apját: tudatzavaros.

És az biztos, hogy az "új" életében is jelen van, mint betegség.

2011. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
te meg vegyél mindent szó szerint. ennyi észt mint itt van
2011. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!