Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után egy kétgyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után egy kétgyermekes nő be tudná fogadni a családjába az új párját? Vagy mindig lesz egy ék a családja és az új pár között?

Figyelt kérdés

mi a tapasztalatotok erről?

egy elvált anyuka el tudja felejteni a volt férjét, és tudna új életet kezdeni egy másikkal?


2011. dec. 7. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10 te meg váltogasd a párodat, mint használt zoknit, a gyerekek meg majd jönnek ide sírni az anyjuk liberális élete miatti kiszolgáltatott tragédiájuk miatt
2011. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mi a jó tökömről beszélsz? egy társat akar, ami teljesen normális dolog és nem végigkeféltetni magát a fél várossal
2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12 -ja, neked tököd van.. akkor a liberós apuka miatt fognak jönni a gyerekek sírni ide

De egy kukkot sem értesz se a kérdésből, se a válaszokból!

a kérdés: lesz ék vagy nem lesz ék

2011. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kár, hogy csak unatkozó nők járnak ide gyűlöletbeszédet hirdetni és eljátszák a legegyszerűbb kérdésnél is a nagyhalált...szánalmas
2011. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem kéne hozzászólnom, mert úgyis le leszek pontozva, mint általában, de akkor is leírom. :)


Azok a gyerekek írnak ide, akiknek problémája van. Ezt fel kéne már fogni. Igen akinek genyó az anyja, az válás után pasi nélkül is a gyereket gyalázná, aki meg normális, az akkor sem a gyerekével fog kicseszni, ha új párja van. De azok minek írjanak? "A szüleim elváltak X éve, anyának új párja van, de amúgy nem zavar." Itt a legtöbb esetben problémákat olvashatunk, de ebből nem lehet következtetni, hogy akkor minden elvált szülő gyermeke sanyarú sorsú. Mert ismétlem, akinek nincs ilyen problémája, az nem fogja kiírni, hogy lássuk itt a másik oldal, neki például nincs szar élete.


Na de visszatérve a kérdéshez. A nő természetesen be tudja fogadni az új párját, különben nem költözne vele össze. A gyerekei más kérdés. Nem leszel "apuka". A gyerekeknek van saját apjuk (és tegyük fel tartják is vele a kapcsolatot) akkor nem kell "plusz apuka". Ezzel válthatod ki a legnagyobb ellenszenvet, ha az apjuk akarsz lenni. Mert akkor azt éreznék, hogy kitúrod az apukájukat. Szóval nem kell ezt erőltetni. Van akinél egy idő után jön magától, hogy a szűkebb család tagjaként kezeli anyuka párját, de van ahol nem. Nem azt mondom, hogy nem szeretnek akkor, de hát a kettő nem ugyan az.


Igen az én szüleim is elváltak, édesanyámnak lett új férje. Tisztelem, becsülöm azt az embert, mert anyukám boldog vele és nekem ez fontos. De soha nem fogok apámként tekinteni rá, hiszen köszönjük szépen édesapám is remekül megvan.

2011. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elváltam, két fiamat egyedül neveltem kb 2,5 évig. Jött a nagy szerelem, a gyerekek imádták új páromat, összeházasodtunk, és boldogan élünk.

Nem olyan veszélyes helyzet ez, ha te nem dramatizálod túl. Persze nekem abban szerencsém volt, hogy nem kellett elfelejtenem a volt férjemet, hanem örültem az egyedüllétnek, aztán meg az új szerelemnek.

Most érzem igazán, hogy milyen egy kiegyensúlyozott család, ahol mindenki fontos mindenkinek.

A gyerekek elfogadták a férjemet, de nem mint új apukát, hiszen a sajátjukkal tartják a kapcsolatot, hanem mint barátot, egy felnőtt bizalmast, akire támaszkodhatnak.

2011. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16/16 Időpont 2011-12-08 15:34


Dettó ugyanez, csak fiúk helyett lányok, 2,5 év helyett 5.

2012. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!