Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Összeomlott az életem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeomlott az életem, hogyan álljak talpra?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt boldog családom volt, szerető férjem, két kicsi gyerekem, egy működő vállalkozásunk. Én nem dolgoztam, a kicsikkel voltam otthon. Párom sokat melózott, ennek ellenére kevés volt a pénzünk. Igyekeztem mindenben a kedvében járni, de úgy tűnt, ez egyre kevésbé sikerül. Boldogtalanná vált, mert nem tudott nekünk mindent megadni, iszonyatos követelményeket támasztott maga elé. Mondtam neki, nekünk a szeretetéből még kevesebb jut mint pénzből. Úgy érzem, mindent megtettem a házasságunkért, de egyedül kevés voltam, neki is akarni kellett volna.

Egy hónapja elment. Azt hittem, belehalok.

Tönkrement a vállalkozása is. Most ketten vagyunk munkanélküliek, két gyerekkel, külön. Azt mondta szeret, de már nem szerelmes. Ő szerelemre vágyik. Pedig az minden kapcsolatba elmúlik.

Mindegy, ő erre hivatkozva elhagyott. Egy hónapig szenvedtem, most kis könnyebbséget érzek, kezdek beletörődni. (Ez annyit jelent, hogy már nem sírok annyit.)Mikor mondtam neki hogy már jobban vagyok, felháborodott hogy soha nem szerettem igazán. Kiborít, mert okok nélkül féltékenykedik, pl. ha bejelölök valakit a facebookon, megkérdezi ki az, honnan ismerem, ő- e az új pasim, stb. Kezd az agyamra menni, pedig jó a kapcsolat köztünk, már-már baráti maradt.

Ahhoz képest, hogy külön mentünk, figyel engem.

De nem szeret. Szeretnék talpra állni,de így érzelmileg visszahúz. 7 évet voltunk együtt.

Munkát sem találok, pedig minden létező helyre beadom az önéletrajzomat...teljesen el vagyok keseredve, mi lesz így velünk...nem akarok depressziós lenni.


2012. nov. 2. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Én gyakorló apa vagyok. Nagyon megértem a kétségbeesésedet. Elmondom a véleményemet: a férjed egy pipogya határozatlan alak. Lehet, hősnek jó lenne, de neked nem arra van most szükséged. A gyerekek pedig nem játék. Velük nem lehet úgy dönteni, hogy ma apa vagyok, holnap lelépek. És nem hogy segítenék a feleségemnek, biztos támaszt találni, még szarakodik is veled. Én nagyon nem szeretem az ilyen semmitérő alakokat. Egy év mulva megkérdi majd, hogy minden pénzt, amit gyerektartásra adott, a gyerekekre költötted e? Meg hogyan lehetne lefaragni a gyerektartást 5000.- huf ra.
2012. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
De hogy folytassam: neked kell döntened. Vagy lelépsz ( új facebook, uj e-mail stb ) vagy tovább szenvelegsz vele. Majd ha meggondolja magát, megkereshet. De neked a gyerekekre kell gondolnod, és az összes, ezzel összefüggő normális életre.
2012. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, munkát előbb-utóbb találsz, anyagilag egyenesbe fogsz jönni, efelől semmi kétségem.


A másik, amiben biztos vagyok, hogy elég hamar vissza fog csúszni hozzád, mert szerelmet sehol sem fog kapni hosszútávon, viszont a családját elhagyta, amit bánhat még jó sokáig.


Te pedig legyél észnél, ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon, és ne sírj, mert az semmit nem old meg!

2012. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak üzenem:1. bocs de elgépeltem. 2. rosszul fogalmaztam: a szerelem /a rózsaszín szemüveges/ nem elmúlik hanem átalakul mélyebb szeretetté.

Neki most a lángolás hiányzik.

És igen, mindent megtettem....direkt leadtam felesleges kilóimat. Nem jártam otthon sem topisan, ügyeltem arra hogy csinos legyek neki. Megvan a véleményem az ellomposodó macinacis anyukákról. Nem akartam az lenni sem miatta, sem magam miatt.

A gyesből és csp.-ből élünk.

Nekem nem Budapesten laknak a nagyszülők, akikhez lepasszoltam volna a gyerekeket, és már jó ideje melót keresek. De tényleg mindent megteszek ennek érdekében is, hogy megéljünk valahogyan. Segélyt is kértem, kapunk 56000 forintot egy évre!!! /komolyan!/

A férjem vagyis már csak exem is melót keres.

Köszönöm a válaszokat, biztatást, erős leszek és megoldom valahogy.

2012. nov. 3. 00:41
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy megoldod. Erős nőnek látszol.

Ha munkád lesz, pénzed is, és főleg sikerélményed.

Ne várd vissza, ne pocsékold az energiádat rá. Kell az most másra: gyerekekre, állás keresésre.

Elváltam én is. Nehéz volt felállni, de sikerült.

Minden jót Neked !

2012. nov. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

5-ös 8-as vagyok.Akkor itt már ha "exem"-nek hívod nem tervezel nagy visszahódításokat igaz!?:)

Mert akkor mégiscsak más a helyzetünk...

2012. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
13as vagyok, ezen most mégis mi a rákot kellett lepontozni? :)
2012. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó: én az első vagyok, nyugi engem is lepontoztak, tegnap még 79%-os voltam :D Sok itt a hülye, nyugi, már aki segíteni próbál az is az!
2012. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok mondani, hogy szorítok neked!!!
2012. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Észrevettem én is, mostanában mindenkit lepontoz valaki.

Már nincs is kedvem válaszolni,mert nem csak az én válaszom pontozzák le, ami ugye nem biztos, hogy jó, de az is ami szerintem tuti jó ötlet...:)


Szép napot mindenkinek !

Ma állítólag napsütés lesz !!!


)

2012. nov. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!