Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Összeomlott az életem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeomlott az életem, hogyan álljak talpra?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt boldog családom volt, szerető férjem, két kicsi gyerekem, egy működő vállalkozásunk. Én nem dolgoztam, a kicsikkel voltam otthon. Párom sokat melózott, ennek ellenére kevés volt a pénzünk. Igyekeztem mindenben a kedvében járni, de úgy tűnt, ez egyre kevésbé sikerül. Boldogtalanná vált, mert nem tudott nekünk mindent megadni, iszonyatos követelményeket támasztott maga elé. Mondtam neki, nekünk a szeretetéből még kevesebb jut mint pénzből. Úgy érzem, mindent megtettem a házasságunkért, de egyedül kevés voltam, neki is akarni kellett volna.

Egy hónapja elment. Azt hittem, belehalok.

Tönkrement a vállalkozása is. Most ketten vagyunk munkanélküliek, két gyerekkel, külön. Azt mondta szeret, de már nem szerelmes. Ő szerelemre vágyik. Pedig az minden kapcsolatba elmúlik.

Mindegy, ő erre hivatkozva elhagyott. Egy hónapig szenvedtem, most kis könnyebbséget érzek, kezdek beletörődni. (Ez annyit jelent, hogy már nem sírok annyit.)Mikor mondtam neki hogy már jobban vagyok, felháborodott hogy soha nem szerettem igazán. Kiborít, mert okok nélkül féltékenykedik, pl. ha bejelölök valakit a facebookon, megkérdezi ki az, honnan ismerem, ő- e az új pasim, stb. Kezd az agyamra menni, pedig jó a kapcsolat köztünk, már-már baráti maradt.

Ahhoz képest, hogy külön mentünk, figyel engem.

De nem szeret. Szeretnék talpra állni,de így érzelmileg visszahúz. 7 évet voltunk együtt.

Munkát sem találok, pedig minden létező helyre beadom az önéletrajzomat...teljesen el vagyok keseredve, mi lesz így velünk...nem akarok depressziós lenni.


2012. nov. 2. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

"Ő szerelemre vágyik. Pedig az minden kapcsolatba elmúlik. "

1. helyesen: kapcsolatbaN

2. Ez nem feltétlenül igaz.

Ne sajnáltasd magad / ne sajnáld magad, erős, független nő vagy. Állj pozitívan a dolgokhoz, hidd el, hogy nagyobb sikered lesz! Tudom, hogy rohadt nehéz, de képes vagy rá!

2012. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Ne a sebeidet nyalogasd, hanem szedd össze magad, és hódítsd vissza a párod, mentsd meg a családod! Abból, amit leírsz, ahogyan viselkedik, ez egyáltalán nem tűnik még veszett fejsze nyelének. Megmondta a párod, mit akar, szerelmesnek lenni, vonzódni hozzád. Hát hajrá!!! Egyszer már sikerült meghódítanod, most miért ne sikerülne megint? :)
2012. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy első vagyok, köszönöm szépen a leszavazásokat, totálisan leszarom.:D Ahelyett, hogy itt pontozgatnátok talán valami normálisat is hozzászólhatnátok, okosok. ;)
2012. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Menj el dolgozni, amit már akkor meg kellett volna tenned, amikor együtt voltatok. Kérdés: Ha mindketten munkanélküliek vagytok, miből tartjátok fent magatokat?
2012. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

2-es! Biztos vagy benne,hogy aki x év után (mikor már tövéről-hegyére ismersz Valakit) kijelent egy ilyet,hogy adott Nőbe már nem szerelmes,akkor lenne esély újra meghódítani?

Kedves Kérdező nagyon hasonló a helyzetünk,persze vannak eltérések,de nagyjából ugyanaz.S az érzéseim is dettó,úgy érzem a váram(Életem), amit betonból építettem most kártyavárként omlott össze.Mert a "láng elmúlt" szöveggel nem tudok mit kezdeni,hiába állok/álltam a fejem tetejére.

Én nagyon szeretem Őt.

2012. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező!


Nehéz allast talalni manapság, sajnos idő kell hozzá.

A ferjeddel te most szerintem sokmindent nem tudsz kezdeni, neki kell rájönnie, hogy hiba volt elhagyni titeket, ha nem, akkor pedig hagynia kell, hogy epitsd az új életed, nincs joga mar beleszólni.


Tarts ki, legy erős, rendeződni fognak a dolgaitok!


Sok sikert kivanok hozzá!

2012. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Sokszor pont az ilyen krízisek hozzák vissza a lángolást. Nálatok még megvan a parázs, amit fel lehet szítani - ha akarjátok. Ha nem, akkor lépjetek tovább, és nem hátranézve el kell kezdeni újra felépíteni az életeteket.
2012. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

"Nálatok még megvan a parázs, amit fel lehet szítani"

5-ös vagyok.Miből látszik,hogy megvan a parázs és hogyan lehet feltüzelni?

2012. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő ment el, a lelkedbe taposott és még neki áll fejjebb???

Ezen a pasin túl kell lépned. Vagy megmondod neki, hogy az ismerőseidhez csak akkor van (halványan) köze, ha veled él, vagy pszt!

Amúgy: gyerekek a bölcsibe vagy nagyszülőkhöz napközben, neked meg sürgősen állás, ott nem lesz időd szomorkodni, adjisten még talán el is tudod tartani a rádszakadt csonkacsaládodat. Tudom, nehéz találni, de esetleg bemehetnél az önkormányzat szociális osztályára, hátha ott tudnak a támogatásokon kívül tippet is adni merre nézz szét.

2012. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle, hogy miért figyel ha már nem szeret és nem akar veled lenni. Az ilyen f*szkalap szövegtől meg felmegy a pumpa, hogy sosem szerettél igazán. Mondjad neki hogy elég baj ha ő ezt így érzi. Mit képzelt, hogy majd 5 évig feketében jársz és meggyászolod a távozását? Mondd el neki, hogy te a mai napig nem érted, hogy miért ment el, és szerinted mit lehetne még tenni, lehetne-e esélyt adni ennek a kapcsolatnak. Ha ő erre negatívan reagál, jobb érzelmileg elhatárolódni tőle, és csak tárgyilagos hangnemben beszélni, a gyerekek miatt. De utóbbi esetben tisztázni kell, hogy te szeretnél új életet kezdeni, beleértve azt is, hogy esetleg új párt találsz. Nem tarthat téged örökké ebben a se veled - se nélküled helyzetben. Az érzelmi zsarolásra pedig egyszerűen ne válaszolj, olyankor köszönj el szépen. Miért mondtad neki egyébként, hogy már jobban vagy? Mi köze hozzá!Látszik hogy nem együttérzésből kérdezte. Hadd főjön csak! Legyél erős, és ne menj bele a játszmáiba.
2012. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!