Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Összeomlott az életem pánikolo...

Összeomlott az életem pánikolok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy tökéletes állásom, ahonnan soha nem rúgtak volna ki, és még szerettem is, jó fej főnök, jó fej kollégák, jó munka no stressz, mai szemmel jó fizu, minden juttatás, ami el lehet képzelni, minden. Majd megkerestek máshonnan, és elcsábítottak jobb fizuért, én meg felmondtam önként és dalolva, életem legrosszabb döntése volt. 3 nap alatt összeomlott az életem, nem bírtam a stresszt, a hideg víz vert éjszaka. Felmondtam, és találtam egy 3. helyet, szar fizu borzalmas körülmények, sok meló. Csinálnám én ezt is, de nem bírom idegileg már. Úgy érzem nem tudok megfelelni, munka alatt pánikrohamaim vannak, nem kapok levegőt, izzad kezem lábam, nem tudok enni, ver a víz, fogytam 10 kilót, pedig nem voltam nagy darab. Depressziós lettem, feleségem el akar hagyni, akkor meg ott lesz a létbizonytalanság is. Éjszaka csak altatóval "alszom" pár órát, így meg nappal nem fog az agyam, ki fognak tenni így innen is. A depresszió miatt minden erőfeszítésem ellenére sem tudok rendesen dolgozni. Már csak azon gondolkozom, hogy vessek véget az életemnek. El akarok menekülni a világból. Pszichológus próbálkozik velem, de nem jutunk sokra. Most van bennem egy xanax, így egész jó, csak reggel ne legyen... Minden ami jó volt, és számított az életemben elveszett. Mit lehet ilyenkor tenni, a sok váltás miatt máshova már nem vesznek fel. Elmenjek diplomával állatgondozónak, vagy mekibe?
2011. dec. 14. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Oda probáltál vissza menni ahol szerettél dolgozni ?
2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Diplomával nem lehetsz alul iskolázott elöbb utobb találsz jó helyet magadnak.
2011. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
a sok váltást hagyd ki az önéletrajzodból ;)
2011. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hogy próbáltam-e visszamenni? Hát az nem kifejezés, szinte bármilyen feltétellel visszamentem volna, de most nem lehet, mert nem kell ember, talán egyszer sok év múlva, ha kell ember hívnak, de addig nem bírom ki. Rájöttem, hogy nem bírom a stresszt. Elviselném a rossz körülményeket, csak pánikom van a feladatoktól, de iszonyatosan, szabályosan rettegek. Mit lehet ez ellen tenni? Úgy érzem nem értek hozzá, és már nincs önértékelésem, hogy meg tudom tanulni :(

Az önéletrajzos dolgot megfogadom, köszi

2011. dec. 14. 19:54
 5/19 anonim válasza:
100%

1 hete rúgtak ki a munkahelyemről (meki :) csak, hogy jobb kedved legyen) nevetséges indokkal. Kinnt Ausztriában dolgoztam, páromnak 500, nekem 200 eurós hitelem van (félretett pénz nuku pont ház berendezés közepén vagyunk), első 3 nap alatt ugyanezek történtek meg velem, mint veled, viszont a párom aki melleseg teszem hozzá, egy igazi lélekdonor (nem vagyok lelkis tipus) megtalálta velem a hangot, és most már semmi bajom, azt nem mondom hogy nevetek rajta, de úgy fogom fel hogy ennél már csak jobb jöhet!!! Emberek vagyunk hibázunk, ha szinkroban vagy a pároddal akkor az ilyen gondok felett csak át kell siklani. teszem hozzá ne csüggedj te még mindig jobban állsz mint én, mert neked van munkád, kitartást és fel a fejjel!!


Ui.: Ülj le a feleségeddel és beszéljétek meg, öntsd ki a leleked, tudom b u z i s a n hangzik én sem vagyok ilyen, de segít

2011. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy nagyon jól esik, hogy írtok, kicsit megkönnyebbülés. Reálisan nézve tudom, hogy lehetne rosszabb is, csak ez a pánik ne lenne. Meg fogom beszélni vele, csak ő olyan nehezen viseli ezt. Úgy érzem csalódott bennem, hogy ilyen nehezen kezelem a helyzetet, néha támogat lelkileg, néha kiborul, hogy szedjem össze magam, ez persze még jobban összetör. Amúgy is bajos volt a kapcsolatunk, hát most meg ez is betett. Ha ő biztosan mellettem lenne sokkal jobban viselném :( A családom meg messze van, meg nem is merem terhelni őket ilyennel, mert kiborulnának úgy megijednének.
2011. dec. 14. 20:16
 7/19 A kérdező kommentje:
A feleségem szerint gyengeség, hogy ettől depressziós lettem :(
2011. dec. 14. 20:16
 8/19 anonim ***** válasza:

A feleséged esetleg kérd meg, hogy egyelőre ne bíráljon, majd ha kimásztál a veremből, mindent rád zúdíthat. (akkor már úgysem fogja akarni :D)


És keress más munkát, MOST. Valami nyugisat, pl. tudom, hogy hülyén hangzik, de menj el portásnak vagy múzeumba teremőrnek. Esetleg könyvtárba. Nevetségesen-szánalmasan keveset fogsz keresni, de legalább nyugodt lesz a munkád, és az segít, hogy a lelkivilágod is helyrerakd.

2011. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, ilyen állást sem könnyű találni ám, na meg nem tudnám fenntartani magam, max. ha hazaköltözöm, de az már tényleg a vége mindennek :(. Eléggé csapdában vagyok.
2011. dec. 14. 21:47
 10/19 anonim ***** válasza:
És arra gondoltál,hogy elmész valami küzdösportra attól is rendbe jönne a lelki világod ,nagyon sokat segitene..
2011. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!