Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Összeomlott az életem pánikolo...

Összeomlott az életem pánikolok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy tökéletes állásom, ahonnan soha nem rúgtak volna ki, és még szerettem is, jó fej főnök, jó fej kollégák, jó munka no stressz, mai szemmel jó fizu, minden juttatás, ami el lehet képzelni, minden. Majd megkerestek máshonnan, és elcsábítottak jobb fizuért, én meg felmondtam önként és dalolva, életem legrosszabb döntése volt. 3 nap alatt összeomlott az életem, nem bírtam a stresszt, a hideg víz vert éjszaka. Felmondtam, és találtam egy 3. helyet, szar fizu borzalmas körülmények, sok meló. Csinálnám én ezt is, de nem bírom idegileg már. Úgy érzem nem tudok megfelelni, munka alatt pánikrohamaim vannak, nem kapok levegőt, izzad kezem lábam, nem tudok enni, ver a víz, fogytam 10 kilót, pedig nem voltam nagy darab. Depressziós lettem, feleségem el akar hagyni, akkor meg ott lesz a létbizonytalanság is. Éjszaka csak altatóval "alszom" pár órát, így meg nappal nem fog az agyam, ki fognak tenni így innen is. A depresszió miatt minden erőfeszítésem ellenére sem tudok rendesen dolgozni. Már csak azon gondolkozom, hogy vessek véget az életemnek. El akarok menekülni a világból. Pszichológus próbálkozik velem, de nem jutunk sokra. Most van bennem egy xanax, így egész jó, csak reggel ne legyen... Minden ami jó volt, és számított az életemben elveszett. Mit lehet ilyenkor tenni, a sok váltás miatt máshova már nem vesznek fel. Elmenjek diplomával állatgondozónak, vagy mekibe?
2011. dec. 14. 19:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Arra sajna se időm, se energiám nem lenne most. Nem tudom feldogozni a történteket. Csak nem találok semmilyen fájdalommentes öngyilkossági módszert. Talán, ha leugrom valahonnan, vagy CO kocsiba? Melyik jobb?
2011. dec. 15. 08:45
 12/19 A kérdező kommentje:
Az a baj egy erős életuntság, rezignáltság lett rajtam, nincs kedvem semmihez, csak otthon ülni. Hulla fáradt vagyok.
2011. dec. 15. 09:01
 13/19 Peruccsia válasza:

Már bocs, kedves kérdező, de miért lettél ilyen?

Ez valamilyen lappangó nyavalyát jelent. Esetleg nem egy elkényeztett gyerek vagy? Vagy beházasodtál valami fehérgalléros családba ahol bizonyítani kell?

Vagy már elmúltál 50?

Nem értem ezt a túlzott kibukást.

2011. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kicsit depresszív, életunt családból jöttem, anyukámnak teljesen békés volt az élete, mégis depressziós volt. Igen, olyan helyre kerültem, ahol bizonyítani kellett volna, de elbuktam. Különben sose mondtam volna fel, ha egyedül vagyok, mert én jól éreztem magam.


tönkretettem a saját életem.


Az a baj, a mostani helyemen nem felelek meg, hiába erőlködöm :(

2011. dec. 15. 14:32
 15/19 A kérdező kommentje:
A tudásom hiánya miatt nem felelek meg
2011. dec. 15. 14:37
 16/19 Peruccsia válasza:
59%

Ne erőlködj meg ne lázadozz a sorsod ellen.

Legyél kicsit lazább és agyilag lépj túl azon, hogy egykoron jó munkahelyed volt. Nézz előre, mert aki gyakran néz vissza az könnyen orra eshet.

Keress folyamatosan eegy negyedik helyet, de azt fogadd el, hogy tök ugyanolyan munkahelyed már nem lesz.

Én is jól éreztem magam az óvodában és rossz volt eljönni, de túl kellett tennem magam rajta.

Az élet megy tovább és az a jó hogy változatos.

2011. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy igazad van agyilag, de érzelmileg 2 nagy baj van. Hogy nem tudom elfogadni, hogy ugyanolyan nem lesz, görcsölök rajta. Másik, ha az új helyen megfelelnék, lenne sikerélmény , talán el tudnám fogadni, hogy ezt dobta az élet, de így nagyon nehéz.


Azt érzem, hogy ha valaki megérti a bajom, az hihetetlenül jól esik, csak ilyen ember nem nagyon van most, lehet azért írtam ide.

2011. dec. 15. 14:45
 18/19 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy ha te itt válaszolsz pl. Peruccsia, az hihetetlenül jól esik,de csak 10 perc megkönnyebbülés.
2011. dec. 15. 14:47
 19/19 A kérdező kommentje:
A pánikom oka az erős kirúgásveszély, a csalódás, és a létbizonytalanság érzése
2011. dec. 15. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!