Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit csinálnátok a mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a mi helyünkbe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Anyukám és apukám nagyon jól elvoltak ! Szerették egymást , a pénz is közös volt , minden ünnep napkor eggyütt voltak ! Kb. 3 éve , apukám elkezdett minden este eljárni otthonról ! Elötte megfürdőt , kikente magát , jól összeveszett anyával , hogy találjon indokot arra , hogy mért megy el ! A Facebookon apukám kiírt valamit és a 'nője' akihez eljárt , hozzászólt , és a családot mocskolta , apa pedig jót nevetett ezen ! Jó , oké , megtudtuk , hogy apának van valakije elköltöztünk a mamához !A mamánál 8-an voltunk egy házba!(nagybáttyám , barátnője , gyerekük , én , tesóm , anya , mama , papa)!Apukám négyszer vissza könyörgött minket ! Mind a négyszer elmentünk , meg visszajöttünk ! Közbe neki már volt , 2 másik barátnője is! ha ezt lehet barátnőnek mondani ! Egyik nap anyát úgy megverte , hogy ordítottunk a tesómmal , sírtunk :(!És most az a helyzet , hogy van egy 'nője' , akivel már kb. 1 éve eggyütt van ! De csak este ! Szerintetek mit csináljunk ? Jah és még annyi , hogy ránk semmit se költ , nem szál be semmibe , anya süt , főz , takarít rá ! És nem tehetünk mást , mert nem állunk úgy anyagilag , és a mamánál is sokan lennénk ! :((
2012. okt. 30. 15:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Anyád egy társfüggő, gyenge és önző nő!

A lényeg az, hogyha segíteni akarsz a saját és a tesód életén, akkor VEDD RÁ ANYÁDAT ARRA, HOGY KÖLTÖZZETEK EL! A gyerektartást lehet kérni az államtól! Így el tudtok költözni külön! EZ NAGYON FONTOS!


Anyád nem a ti érdekeiteket nézi, mert ez nektek nem jó! Ezért kell megmondani neki, hogy nektek ez rossz, és hogy köteles ezen változtatni, és veletek különköltözni, valamint a gyerektartást kérni az államtól, hogy tudjon titeket nevelni külön! Mondd meg neki ezeket, jó?


Anyád trehány, árt nektek ezzel, hogy ott marad apátokkal. Ezért ezeket EL KELL NEKI MONDANOD!

2012. okt. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Utolsó vagyok. Nem akartam rosszat mondani anyukádra, ne haragudj. Szeret titeket, nem direkt csinálja, hanem szegény érzelmileg és önértékelésileg rossz passzban van, és nincs önbizalma. Csak dühös vagyok, hogy ezzel nektek árt, és ezért írtam amiket írtam.
2012. okt. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia,gyerekkoromba ugyanilyen eseten mentem át.Apám egy alkoholista f..volt,mikor ivott mindig mi voltunk a rosszak anyumot agyon szokta verni.Rendőrt nem hívtunk mert szégyen,mi lesz ha ezt meg azt mondnak az emberek.Sokszor elmentünk öreganyámhoz lakni,akik rengetegen laktak,mindig visszakönyörögte magát anyumnál.Csak hogy mindig elkezdet inni.Ma már elvagyunk,felnőttek vagyunk.Tisztán látjuk a helyzetett.Ma i eszemmel azt tanácsolom,hogy hagyjátok ott öt a p...be.Anyukád álljon a talpára,kérjen tartásdíjat,a közös házat ha eladnátok eltudnátok menni kissebb albérletbe.De ha mamádnál lennétek még az is jobb helyzet mint az apud,mert legalább nyugaloma lennétek.Sokszor hibáztatom anyumot miért nem mertünk hamarabb lépni,most már kész idegroncsok vagyunk.28 Nő
2012. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi ! Nem mentem Anyával ezzel semmire
2012. okt. 31. 16:57
 15/17 A kérdező kommentje:
Elköltöztűűűnk a mamáhoozo !!! Na , jó Apa egyszer lefejelte anyááát de azt hittük , hogy vér is fog folyni ! Most nagyon jól elvagyunk attól függetlenűl , hogy apám az összes ruhánkat elégette ! De ez már senkit sem érdekel ! Végre élhetjük a saját életünket :) !!
2012. nov. 3. 08:52
 16/17 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy így alakult!


Ha esetleg anyád megint vissza akarná fogadni apádat mindenképpen mondjátok meg neki a testvéreddel, hogy ti nem mentek vissza semmi szín alatt! Vigyázzatok magatokra!

2012. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönőm ! :)
2012. nov. 3. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!