Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csinálnátok a helyünkbe...

Mit csinálnátok a helyünkbe (tovább lent)?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársunk, aki beköpött minket, mert ellógtunk egy óráról. Egyébként nem vette volna észre a tanár valszeg hogy hiányzunk, de neki köszönhetően sikerült beírni hiányzónak, és még osztályfőnökit is kaptunk az aljas gennyláda miatt. Ti hogy oldanátok meg? Valami hatásos dolgot. :D Köszi!
2011. okt. 27. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Legközelebb ne lógjatok. Nehogy már neked álljon feljebb, hülyegyerek.
2011. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úúúristen, de egy balf.sz vagy te. :DD Elitdiák, stréber f.sz, aki sose lógott. :DDD
2011. okt. 27. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmm. pedig jogos az első hozzászólása!

Nem arról van szó, hogy nem lehet lógni, hiszen mindannyian megtettük (még ha régen is volt).


Hanem arról, hogy tudni kell veszíteni is!

Ha buktad, viseld méltósággal, ha van olyanod.

2011. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És te hagytad annyiban annó, ha beköptek? Amúgy nem írtak volna be, ha nincs ez az árulkodós gyökér.
2011. okt. 27. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is voltak ilyen osztálytársaim, mint te, meg is kaptam, hogy stréber vagyok, és lehet, hogy az akkor olyan nagyon vicces volt, de valahogy így 15 év távlatában már nem röhögnek. Én vittem valamire, ők meg a munkaügyi központban sorban állva gondolkoznak azon, hogy vajon hol rontották el...majd jusson eszedbe ez a sztori. :)
2011. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
azzal, hogy lógtatok, vállaltátok a lebukás kockázatát. ez be is következett. mellékes, hogy valaki elmondta, vagy a tanár vette észre (egyébként meggyőződésem, hogy észrevette volna). viseld a következményeket és tanulj az esetből.
2011. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bánomisén ***** válasza:
A lógásnak két lehetséges következménye van: vagy lebuksz, vagy nem. Mindkettőt felemelt fejjel, büszkén kell viselni. Aki lógni bátor, az tudjon veszíteni is, ha rájönnek. Ennyi.
2011. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi vagy Te "Látó"? Honnan veszed hogy nem írtak volna be?

Van ilyen , bebuktad. És akkor mi van?

"Juj büntessük meg az árulkodót!"

Na ez a gyerekes...

2011. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pff !!! Azért vagy annyira menő , mert ellógtál és utánna megvered azt aki beköpött ! Add át gratulációmat annak aki beköpött ! Legalább Ő nem félt úgy mint a többi kis hülye osztálytársad ! Remélem kirúgnak az iskolából , kis csicska ....
2012. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyere Orsika, megduglak a konyhaasztalon.
2012. nov. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!