Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 éves a lányunk,3 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves a lányunk,3 hónapos a fiunk, a férjem szerelmes csak nem belém! Sejtéseim szerint 9 hónapja csal! Ti hogyan csinálnátok a láthatást, hogy a gyerekek ne sérüljenek, hogyan viselkednétek ilyenkor! A válást még nem adta be, vagy én adjam be?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 17:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én tituláltalak papnak.És te komolyan felhőtlenül boldog vagy ugyanazzal az emberrel, aki megcsalt?Már csak azért kérdezem, mert engem állítólag nem csalt meg a férjem, de bevallotta, hogx szerelmet vallott egy méásik nőnek és én ezt nem tudom neki megbocsátani, mert már én is éreztem szerelmet korábban a férjem mellett más férfi iránt, de sosem vallottam be , sőt küzdöttem az érzés ellen.Szerintem ha az egyik ember képes megcsalni a párját, akkor nem is szereti igazán. Onnan tudom, mert én megcsalhattam volna a férjrem, csábított is a dolog, de a férjem iránt érzett tisztelet és szeretet mindig visszatartott.Sőt azért nem is beszéltem soha az érzéseimről másnak, mert tudtam, hogy azzal a férjemnek okoznék fájdalmat.És ezért nem tudok megbocsátani, mert én ezeket a dolgokat kölcsönösen elvártam volna.
2009. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!