Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 éves a lányunk,3 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves a lányunk,3 hónapos a fiunk, a férjem szerelmes csak nem belém! Sejtéseim szerint 9 hónapja csal! Ti hogyan csinálnátok a láthatást, hogy a gyerekek ne sérüljenek, hogyan viselkednétek ilyenkor! A válást még nem adta be, vagy én adjam be?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok pap,sőt férfi sem,csak egy sokat látott,már nem fiatal asszony.

Mindig felbosszant az a felelőtlenség,ahogy egyes nők a gyerekeikkel szemben viselkednek.Ha a házasságbaj gondok,vannak,a férj nem elégíti ki az igényeiket,akkor szaladjunk a válóperes bíróhoz.Az véletlenül sem jut eszükbe,hogy megpróbálják rendbe hozni a házasságukat,hogy elgondolkodjanak azon,hogy ők mennyire hibásak.Nem elég a háztartást és a gyerekeket ellátni.A férjjel is törödni kell:Neki is vannak,vagy lennek igényei,elvárásai a kaján és a tiszta ingen felül.

Megkellene hallgatni az ő problémáit is,azok legalább olyan fontosak,mint a feleségéé.30 évig éltem együtt a párommal,felneveltünk három gyreket.Nekünk is voltak rossz napjaink,de mindig megbeszéltük és közösen megoldottuk azokat.

Akinek fontosabbak a gyerekei,mint a saját nyavajgása,az nem rohan válni.A gyerekeket ugyanis egy életre megsebzi,ha el kell valamelyik szülőtől szakadniuk.Ha pedig,mint az esetek többségében az anya az apjuk ellen neveli őket,akkor végképp elvan rontva az életük.

Neked azt tanácsolom,hogy ne sejtésekre támaszkodj,hanem gondolkozz el a házasságodon és beszéljetek meg mindent a pároddal.Kicsi a gyereked,lehet,hogy te is- sok anyukához hasonlóan- csak vele törődsz? Beszélgetsz másról is a férjeddel,mint a gyerekekről?Érdekel a munkája,hogy teltek a napjai? És még sorolhatnám.Nézz magadba,és azután dönts.A válás a legutolsó megoldás lehet.

2009. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos őszintén elbeszélgetnék vele arról,hogy kinek mi az elvárása ebben a házasságban a másiktól,és mi az ami miatt elhidegült tőled,és más lány társaságát keresi.Nekem is volt mélypont a házasságomban,amikor azt mondtam na most vége,de aztán rájöttem,hogy sok esetben megoldható egy probléma,csak beszélni kell róla,és együtt megoldást találni.Rengeteget beszélgettünk,mindketten elmondtuk mi az ami minket zavar a kapcsolatban,vagy a másik személyben.Azóta mindketten sokat változtunk,mert egy kapcsolatban minkettő félnek kell áldozatokat hozni,nem csak az egyiknek.Nekünk sikerűlt megmenteni a kapcsolatunkat,és újra imádjuk egymást.Szerintem mindenképp próbáljátok ti is megbeszélni őszintén,és nyugottan a dolgokat,hogyan legyen mindkettőtöknek jó.Egy házasságban nem lehet mindig elfutni a probléma elől.Ha meg végképp nem tudtok együtt működni,csak a gyerekek miatt ne maradjatok együtt,mert egy rossz házasság többet árt a gyerekeknek,és nektek is,mint egy válás.
2009. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az aki azt írta, hogy kamu.


Nem érdekes, hogy a kérdező semmit nem reagált eddig? Pedig ilyen lelki állapotban az ember meg akarja osztani a gondolatait és társalog főleg ha erre a honlapra ír.

Ráadásul a főcím után se írta le kálváriáját, érzéseit pedig egy nő főleg ezen helyzetben leírja , kiírja magából ami bántja.

Erről ennyit. De természetesen mindenki folytathat eszmecserét ettől függetlenül.

2009. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem kamu csak megtorpant nehogy ráismerjenek.De azért írhatott volna bővebbet, hogy mégis mire alapozza a megcsalást, ez tényleg furi.
2009. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, uccsó vagyok, itt folytatódik az eszmecsere Keressétek:


Két kicsivel nem hogy megcsal a férjem, de már el is költözött a barátnőjéhez! Hogyan csináljam a láthatást habár még nem váltunk el de szeretne, hogy viselkedjem vele hogy vissza jöjön?

2009. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

először is bizonyíték kell,hogy valóban megcsal a férjed.ha sajnos jól sejtetted,akkor ülj le vele beszélni.ne válással fenyegetőzve,üvöltve.nyugodt hangon mondd el,hogy tudod.hogy menniyre fáj neked.és döntse el,hogy szereti a nőt és elhagyja a családját,vagy csak szexuális kilengés volt az a kapcsolat.nagyon nem mindegy!

lehet hogy ezért sokan lepontoznak,de sztem egy házasságban-ahol gyerekek is vannak-elég gyakori a megcsalás.és ha a férj imádja a családját,a feleségét,de egyszer megbotlott,az még nem minden esetben indok a válásra!!!

a lényeg hogy maradj higgadt végig,akármilyen nehéz.de ha mégis mindenképp válni akarsz,válj el,ne tartsanak vissza a gyerekek.egy rossz házasságban jobban sérülnek lelkileg,hidd el!

2009. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
valaki irjon mar nekem, hogy hol kell új kérdés feltenni?mert eddig csak válaszolni birtam.köszi
2009. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
52%
Ha váltok is akkor is a legfontosabb (szerintem) a gyermekek megkímélése. Szerintem ha télleg megcsal akkor mindenképpen dönt a válás mellet, de a gyermekek töltsenek annyi időt az apával amennyit csak akarnak.
2009. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
Én biztos elválnék,mert a büdös életben nem bíznék meg benne,arról nem is beszélve,hogy ki tudja,hogy milyen nőben járt,utána hozzám nem nyúlhatna!Azt meg meg lehet oldani ,hogy a gyerekekkel ettől függetlenül jó legyen a kapcsolata!Itt ,ahogy írták,hogy egyetlen "botlásról" van szó,de már kilenc hónapja?!Nincs pardon!
2009. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A 15:51-est én írtam, azóta sem voltam az oldalon, valaki "helyettem" folytatta:-((

Szóval sem férfi, sem pap nem vagyok, és nem,hogy az lenne a biztos, hogy engem még nem csaltak meg, hanem ennek az ellenkezője a biztos. Különben nem adtam volna tanácsot ebben a témában:-)

2009. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!