Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 éves a lányunk,3 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves a lányunk,3 hónapos a fiunk, a férjem szerelmes csak nem belém! Sejtéseim szerint 9 hónapja csal! Ti hogyan csinálnátok a láthatást, hogy a gyerekek ne sérüljenek, hogyan viselkednétek ilyenkor! A válást még nem adta be, vagy én adjam be?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 17:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Ne hamarkodd el a válást! Én ugyan nem, vagy nehezen bocsátanék meg, de én kemény és következetes vagyok és gyerekkel nem voltam még milyen helyzetben. De ott van a két kicsi! Próbáljátok tisztázni teljes nyugalomban és békességben, mi is történt vele 9 hónappal ezelőtt. Ezért még a láthatás sem időszerű, hiszen együtt vagytok, nem? Ne zsarold a gyerekekkel, inkább öntsetek tiszta vizet a pohárba. Ha mégis válásra kerül a sor, ráértek a láthatásról beszélni.
2009. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Mekkora egy g*rény ez a pasi!

Sztem ne válj el tőle, de ne is állj le vele szexuálisan. Keress te is szeretőt! A g*rény!

Ha meg válni akarsz, akkor először rúgd tökön!

Ennél jobb nem jutott eszembe.

ehhez van eszük, hogy először megcsináltatják a gyereket, aztán lelépnek! Tipikus. Ilyenkor bánom, hogy nem a pasik szülnek!

2009. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Persze hogy nem adja be a válást, neki ez így kényelmes.... téged is kihasznál meg azt a csajt is... én a te helyedben iszonyatosan megszívatnám!
2009. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted csal a férjed, vagy tényleg megcsal? Nagy különbség!!!
2009. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg KAMU--
2009. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem meg törődjél a SAJÁT életeddel. Az nem ennyire izgi?
2009. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
49%
Basszus őszinte leszek semmi ötletem sincs mit tegyél csak gondoltam írok, hogy érezd még az idegenek is felháborodnak az ilyen mocskos aljas dolgokon!Nem értem miért nem bírnak a pasik a farkukkal!/már bocsánat/ Szerelem házasság vagy csak úgy alakult?Azért kérdem,mert ha ő is akarta a gyerkőcöket meg az esküvőt akkor még nagyobb patkány!Bocsi hogy nem írtam semmi jó ötletet/megoldáróst, de az ilyen mindíg felidegesít!!!Remélem Te és gyermekeid élete gyorsan és mély sebek nélkül helyre fog álni!
2009. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Négy éven belül, két gyermeket szülni, testileg és lelkileg is nagy teljesítmény. Nem írtad, hány éves vagy ,a férjed mennyi idős, voltatok-e házasok ezelőtt? Sok minden függ a körülményektől.Ha korán szültél, és férjed is nagyon fiatal kicsit nehezebb átélni ha az ember testileg, fizikálisan nincs a toppon,de 2 gyerek után is hamar regenerálódnak a nők, persze picit könnyebb azoknak akiknek férjük beléjük szerelmes.Ha ragaszkodsz párodhoz, jobb ha nem tudja, hogy tudod mi az ábra. Kezd el összeszedni magad ha szoptatod a 3 hónapos babátokat, nagyon szerencsés vagy, mert annál jobb zsírégető programot még nem találtak ki. Igyál sok folyadékot, egyél gyümölcsöt,legyen a szervezeted ellátva vitaminnal és nyomelemekkel, ne tudjon a stressz legyőzni,sétálj sokat.Ha már nem szoptatsz érdemes bicajozni fél órát naponta-ha alszanak a gyerekek,vigyázhat más is rájuk- Ha tudsz úszni, heti 2x esténként járj uszodába EGYEDÜL, ha együtt vagytok, férjed is lehet a gyerekekkel addig.Ha nem tudsz úszni, egy kezdő tanfolyamra iratkozz be-esténként érdemes-.Ha ragaszkodsz a férjedhez, ne válj el! S azért mert ő megcsalt, te ne tedd ugyanazt,Te maradj normális.Találj magadra,légy friss és nett, szeresd a gyerekeket,és előbb vissza kapod mint gondolnád,

ha érdemes rá :-) Érdemes később beiratkozni még a gyes alatt egy klassz tanfolyamra, légy emberek közt.

2009. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
15.51-es hát te vagy férfi vagy, vagy ha nő vagy téged még nem csaltak meg.Úgy írsz, mint egy pap.Ha a férje nem tisztelte őt, akkor ő miért tisztelje a férjét????
2009. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Ne válj el egyelőre. Erős a gyanúm, hogy a két gyereket nem tudnád eltartani egyedül. Annak meg, hogy éhenhaljatok, semmi értelme. Várj, amíg nagyobbak lesznek mindenképpen. Addig meg bizonyosodj meg róla, hogy tényleg megcsal e, vagy csak félreértettél valamit.
2009. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!