Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatásnál kötelező éjszakára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatásnál kötelező éjszakára is odaadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki már rutinos ezügyben, tudtok segíteni?

Kisgyereket oda kell adnom úgy, hogy éjszakára is, meg nyárra is, úgy is, hogy azt sem kötelező megmondani az apjának, hogy hová viszi? Ne ítéljetek, bármikor odaadom, de az éjszaka nekem meredek, főleg, hogy azt sem tudom hová mennek. :(


2012. szept. 21. 15:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

még annyit, hogy mióta elváltunk, a volt férjem többet foglalkozik a gyerekekkel, mint a 7 év alatt, amit együtt voltunk. Olyan közös programokat csinálnak, amikre velem nem volt hajlandó. Lehet, hogy az én társaságom volt neki a zavaró.

Nem lehet, valahogyan kirakni a saját lakásodból a volt férjedet?

2012. szept. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Kitenni nem akarom, mert akkor...akkor elképzelem, a gyerekek megharagszanak rám, mert elüldöztem az apjukat. Nem marad senki a világon nekik rajtam kívül. Mindig családot szerettem volna, persze olyan igazik, szeretet meg minden, szóval rózsaszín, vagy legalább valamelyik árnyalata. :S. Aztán pedig félek.

Végül, de nem utolsósorban, olyan vagyok, mint egy egyszemélyes jótékonysági intézmény. Vagy ezt másképp hívják mostanában?

2012. szept. 28. 15:58
 33/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Itt vagytok még, akik voltatok? Kiderült, nem a gyerekekért megy a bruszt, ó dehogy. Kiderült, gyermekelhelyezési per, illetve ítélet nélkül nincs tartásdíj megváltoztatására lehetőség. Ó, Istenem. Ezért kellett frászt kapnom, hogy a kicsinyességgel szembesülhessek, ezért kellett álindokkal odacitálódnom, remegnem a gyerekekért, hogy megtudjam a tárgyaláson, nem előbb!, hogy sokallja és csökkenteni akarja. Akár visszamenőleg is. Istenem, mit vétettem. Igaz, nem vasalok szépen, és nem főzök túl jól. :S

Szűzmáriám, szóljatok pár jó szót hozzám, mert készen vagyok teljesen...

2012. dec. 5. 15:02
 34/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Ennyi gerinc lehetett volna benne,hogy elmondja mit akar!

Kiderült hová viszi a gyerekeket hétvégenként?

Ne légy ezek után jótékonysági intézmény,dobd ki!Nem kell megtűrnöd,sőt még rezsit is fizetned a saját lakásodban utána!Ha mégis marad, bírósági úton kötelezd,hogy a rezsi rá eső részét fizesse!

Megdöbbentem,hogy ilyen rendes nő mellett,még van képe ezt csinálni.Nem tőled veszi el a pénzt,hanem a gyerekeitől.Mert ha fizetne rezsit,pl. több minden maradna neked,amit biztos a gyerekekre költenél.

Sok sikert!

Kívánom,hogy találj egy olyan társat,aki megbecsül.

2012. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Jólesnek a szavaid. Pont most tűnődtem (a kádban :S ) az élet dolgairól, és arról, hogy valójában nincs segítség. Nem tud senki, nincs rá mód, sem eszköz, hogy segítsen. Ez merénylet a tisztesség, a korrektség, a rendesség ellen. Fuldoklom megbántottságomban és abban, hogy micsoda lúzer vagyok. miért, miért miért. Az sem segítene, ha felkötném magam, még a gyerekeim is megutálnának. mélységesen csalódtam. nem tudok többé bízni.
2012. dec. 5. 19:31
 36/36 A kérdező kommentje:
ja, és nem viszi őket sehová, csak ez volt az indok, amíg ez az ítélet nem születik meg, nem nyújthat be keresetet a csökkentésre. De legalább a gyerekek maradnak. :) Dehogyis ők kellenek neki.
2012. dec. 5. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!