Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatásnál kötelező éjszakára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatásnál kötelező éjszakára is odaadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki már rutinos ezügyben, tudtok segíteni?

Kisgyereket oda kell adnom úgy, hogy éjszakára is, meg nyárra is, úgy is, hogy azt sem kötelező megmondani az apjának, hogy hová viszi? Ne ítéljetek, bármikor odaadom, de az éjszaka nekem meredek, főleg, hogy azt sem tudom hová mennek. :(


2012. szept. 21. 15:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

De ha együtt laktok akkor végkép nem értem mi baja lenne.

Szerintem is jobb ha le van rendezve. Én nő és férfi esetén is megtudom érteni,hogy fontos hogy legyen egy bírósági papír a kezében. Különben amíg bíróságon nem zárul le a gyermek elhelyezési per addig közös a felügyelet, így engedélyt sem kell kérnie,mert mindkettőtöknek ugyan annyi jóga van.

2012. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem fizet gyerektartást az kötelező, ha hat hónapig nem fizet akkor a bíróság megelőlegezi, és amikor lesz jövedelme abból vonják. Lehet többet akar találkozni a gyerekével.
2012. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Minél többet? Itt lakik. Akkor jön-megy amikor akar. Ha papírja lesz, akkor minden 2. hétvégén gyerek felkap, azt se tudom hová, ez szerintem nagyon nincsen rendjén. Vagy én látom rosszul? Tényleg, úgy gondolom, abszolút együttműködő vagyok, de még ez sem elég.
2012. szept. 22. 14:17
 14/36 anonim ***** válasza:
75%
Kérdez rá mert ezt mi honnan tudjuk mit akar. Lehet kizárólagos közhasználatot akar.
2012. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
közhasználatot = lakáshasználatot
2012. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Kérdezem, de kb. falnak beszélnék. Hogy mit mondasz, mit akar?
2012. szept. 22. 14:21
 17/36 A kérdező kommentje:

Nem értem. Teljesen készen vagyok.

Milyen kizárólagosat? Ez az én lakásom. Ő itt lakik nálam, ingyen és bérmentve, tiszta wellness lehet neki. Hogy menjek el innen, vagy hogy?

2012. szept. 22. 14:23
 18/36 anonim ***** válasza:

A kizárólagos lakáshasználat, az azt jelenti, hogy hiába a tiéd a fele lakás te nem lakhatsz ott mert neki ítélte a bíróság a kizárólagos használatot. De a te tulajdonod használatára neked "lakbért" kell fizetnie. Ettől még nem lesz az övé de te nem mehetsz oda. De ezt úgysem ítéli meg neki a bíróság ha nálad van a gyerek. Meg fizetnie kéne minden hónapban neked majdnem annyit mintha albérletben élne. Lehet csak elakarja adni a lakást. És mivel te nem mész bele az eladásba bíróságon kérvényezi a kényszer értékesítést.

Tényleg ez annyi minden lehet.

2012. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Hát ha a tiéd a lakás akkor ez nem jöhet szóba.
2012. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem lett valakije és el akar költözni, ezért akarja a gyerekelhelyezést láthatást megállapítani.

2012. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!