Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatásnál kötelező éjszakára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatásnál kötelező éjszakára is odaadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki már rutinos ezügyben, tudtok segíteni?

Kisgyereket oda kell adnom úgy, hogy éjszakára is, meg nyárra is, úgy is, hogy azt sem kötelező megmondani az apjának, hogy hová viszi? Ne ítéljetek, bármikor odaadom, de az éjszaka nekem meredek, főleg, hogy azt sem tudom hová mennek. :(


2012. szept. 21. 15:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmam sincs mit akar. Még talán a gyerektartás mérséklése amit kérhet. De azt is csak akkor ítélik meg ha valami jelentős változás történt az életében pl; született mástól még egy gyereke.
2012. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen van neki, kiderült ez is vezetett idáig. Akkor viszont egy sor más kérdést is felvet, miért lakik itt. Mindegy, ne haragudjatok, nagyon nem tudok most gondolkodni. Árulásként élem meg, hátbatámadásként.

Köszönöm a segítséget.

Fogalmam sincs mit fogok tenni. Ha jól tudom, még a perköltséget is nekem kell fizetnem.

2012. szept. 22. 14:38
 23/36 anonim ***** válasza:
A perköltséget a vesztes félnek kell fizetni. Szóval ha a gyerektartás kérvényezést kér amit a bíróság nem ítél meg akkor neki kell fizetni.
2012. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem most lett olyan stabil a kapcsolat, hogy elköltözzön, de előtte szeretné tisztába tenni ezt a dolgot.

Tulajdonképp ezzel neked nem fog ártani. Elköltözik, tehát nem fizeted utána a rezsit, gyerektartást a továbbiakban is fog fizetni, a láthatással meg miért élne vissza? Nem neked akar ő keresztbe tenni szerintem, akkor követelné a lakást és egyebek, meg nyírná az idegeidet.


Tudod sok nő meghülyül, ha az exének új kapcsolata lesz és elkezdik ellene nevelni a gyereket, meg eltiltani. Talán ezt akarja megelőzni.

Ha biztosítanád ennek az ellenkezőjéről talán meg tudnátok beszélni, egy próbát megér.

2012. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ám ha az eltelt 12 év alatt még csak most kezdeném bizonygatni a korrektségemet..ezt neki tudnia kell. Mindegy, túl leszünk rajta. De nagyon nehezen emésztem meg, miért van erre szükség. Így bánnak egymással emberek, akik valaha egészen másképp néztek egymásra.
2012. szept. 22. 15:00
 26/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, ebben talán már a barátnőnek is szerepe lehet. Az ő rossz tapasztalatait láthatta, vagy valaki más ültetett bogarat a fülébe.

Tényleg annyi mocskos dologról hallok, hogy jó magam is be lennék rezelve, pedig láthatóan nálatok nem indokolt.


Szereted még egyébként a volt férjed?

2012. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Mint embert, talán, de ez alaptermészetemből is adódhat. Nem tudok haragudni senkire, mert az esendő embert látom mindenkiben, mindig akad valami szánni való, még a legelvetemültebben is..

Azt hiszem, mint férfit már soha többé nem tudnám elfogadni.

Csak nagy szomorúságot érzek, miért kell ennek így lennie.

2012. szept. 22. 15:11
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnálom,hogy így alakult.


Viszont ha az alaptermészetét szereted, és mint embert szereted, akkor azt gondolom nem kell félned. Biztosan nem rossz ember és nem használná fel ellened a gyerekeket.

2012. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
74%
na annyit a láthatásról,hogy nálunk mióta a kis r.ngyó nyeregbe érzi magát,azóta azt csinálja,hogy mikor apánál vannak a gyerekek,akkorra tervez páros-programokat,így apa nem a gyerekekkel van,hanem vele,nappal kirándulnak,este addig van a gyerekekkel apa,amíg elalszanak,majd megy a dög,és mennek bulizni,volt anyósom van egész nap,meg egész éjjel a gyerekekkel...szép
2012. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne izgulj, minden rendben lesz. Nem írtad, vagy nem láttam, hogy hány éves a gyermek, de akkor még ezek szerint pici, ha nem mesél arról, hogy merre voltak apával. Nálunk a kislány beszámol az anyjának, hogy hol jártunk. Már persze a saját szavaival, hiszen 4 éves. De abból is láthatja az édesanya, hogy minden oké. Kivéve persze amikor kiragad egy momentumot, és azt hajtogatja, de hát még kicsi. Még ha az új barátnő is az, aki bogarat tett az apa fülébe, ha látja, hogy nem teszel keresztbe, akkor biztos leáll. Nem feltétlen minden új nő olyan, mint ahogy azt az utolsó leírja. Kitolni meg nem tudnak veled szerintem, mert láthatásra így is, úgy is viheti az apa, a gyermektartás pedig jár.
2012. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!