Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatásnál kötelező éjszakára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatásnál kötelező éjszakára is odaadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki már rutinos ezügyben, tudtok segíteni?

Kisgyereket oda kell adnom úgy, hogy éjszakára is, meg nyárra is, úgy is, hogy azt sem kötelező megmondani az apjának, hogy hová viszi? Ne ítéljetek, bármikor odaadom, de az éjszaka nekem meredek, főleg, hogy azt sem tudom hová mennek. :(


2012. szept. 21. 15:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha végzésben úgy van meghatározva, hogy pl. péntektől-vasárnapig az apukáé a gyerek, akkor igen. Meg elvileg a tárgyalás előtt a gyámügy felmérte mindkettőtök lakhatási viszonyait, ahol megállapították, hogy az apa is olyan körülmények között él, ahova vihető a gyerek. Ezek szerint nem tudod, hol él a gyermek apja? Rákérdezni nem tudnál, vagy nem vagytok annyira jóban? Az a helyzet, hogy igazából az apa sem tudja ám, hogy Te hova viszed a gyermeket, amikor veled van, neki is meg kell bíznia benned.
2012. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha szültél neki egy gyereket akkor csak bízol benne annyira, hogy nem tesz semmi olyant amivel ártana a gyereknek. Hány éves a gyerek?
2012. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

"bármikor odaadom, de az éjszaka nekem meredek"


Ha bármikor odaadod akkor bízol a másikban annyira hogy ne legyen az éjszaka meredek. Ha meg nem tudod hova mennek akkor kérdezz rá.

2012. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Az éjszaka miért meredek? Jobb esetben alszik a gyerek...


Egyébként hány éves?

2012. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
a volt férjem még kérdezés nélkül is elmondja nekem, hogy hova mennek, mit fognak csinálni, mikor a fiaim náluk vannak.Eleinte én is aggódtam, hogy hogyan fognak bírni vele, de végül is a barátnője is felnevelt már két gyereket, meg csak a szomszéd faluba viszi őket. Szóval, ha baj lenne, akkor haza tudná hozni, még az éjszaka közepén is. Volt már rá példa, hogy a kisebbik elkezdett anyáskodni,így szombat késő délután haza kellett őket hoznia, mert a nagy nem akart az öccse nélkül maradni.
2012. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%
Én ezt nem értem. Ti nők mit képzeltek. Mondjátok már el legyetek szívesek mivel vagytok többek, mit egy apa? És még ránk mondják, hogy hím soviniszták vagyunk.
2012. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Először is bocsánat, hogy nem válaszoltam, nem tűntem el, csak olyan momentumok vannak, amiről ránk ismerhetnek, ezt nem szeretném.

Másodszor, kértelek Benneteket, ne ítélkezzetek, tanácsra van szükségem, legkevésbé bírálatra, azt kapok eleget.

Nem gondolom, hogy több lennék az apukánál, de most úgy érzem, szeretne kiszúrni velem, ezt a gyerekek érdekében sem szeretném.

Nem tudjátok véletlenül pontosan a törvény szövegét, kit, milyen esetben illet meg a láthatási jog? Csak alapesetben, nincs nálunk ilyen, hogy züllöttség, vagy egyebek, nem erre gondoltam, ez nálunk nem merül fel.

2012. szept. 22. 10:15
 8/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom van bírói végzésetek.

Abban ha benne van a láthatási idő, azt nem bírálhatod felül.


Ha szó sincs züllöttségről és ilyesmiről, akkor erősen kétlem, hogy képes lenne veszélyeztetni a gyerekeit.

2012. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
De ha nappal el tudja látni és te nyugodt szível rábízod akkor éjszaka amikor alszik mi baj lenne. Ne kombinálj szereti a fiát és semmi baja nem lesz.
2012. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Szóval, igazából az a furcsa, hogy együtt, vagyis egy lakásban élünk. Az enyémben, rezsit nem fizet, (semennyit)gyerektartást viszont igen. A láthatás tehát így megoldott, nem vitáztam, ha valahová el akarta vinni, természetes, legyenek együtt. Ezért is viselem el ilyen módon is az együttélést, hogy ne legyenek korlátozva a kapcsolattartásban.

Kaptam egy papírt, hogy elindította a gyermekelhelyezési pert, nekem nem szólt róla, de mondom vita nem volt, mindig odaadtam.

Elköltözni nem akar, ragaszkodik a szabvány láthatáshoz, és nem akarja megmondani, hogy hová viszi hétvégére.

Ezért vagyok tanácstalan, konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy együtt élő szülők esetében minek a láthatás, ilyen körülmények között.

Arra gyanakszom, hogy most már gyerektartást sem akar fizetni, vagy mi lehet az ok? Két éve állapították meg, úgy tudom, most van rá lehetősége megváltoztatást kérni.

De akkor miért nem azt mondja. Nem értem. segítsetek, aki tud. Teljesen meg vagyok kavarodva.

2012. szept. 22. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!