Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan vehetném észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetném észre, hogy a volt pärom szeret-e még? Mihez tartsam magam? Mire figyeljek? Hogyan közelithet, milyen ürüggyel? Hogyan vegyem észre hogy van-e per -pill barätnöje?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb megkérdezni, hogy van-e barátnője, mint találgatni? Miért nem lehet megbeszélni? Miért nem mondod el neki, hogy szeretnéd újra kezdeni, ha ő is akarja? Ez nem szégyen. Minek találgatni?
2009. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tanacs az van eleg. Meg lehet kerdezni, de en soha nem tudtam ilyesmit kerdezni egyik baratomtol se. Nagyon megalazonak tunt. Max, ha lattam, hogy bizonytalan a helyzet kerestem mast, csak per heccbol. Aztan vagy bejott a csel, vagy nem. Sajnos mindennek az eg vilagon ket lapja van.

Egyszeru mod, hogy eszrevedd, ha valami van, hogy maskepp viselkedik, mint eddig. Nem keres, nem hiv, vagy mindig problemak vannak...

Tudom nagyon nehez barmit donteni, de ha valamit dontottel, akkor ahhoz tartsd magad, amig az ellenkezoje be nem bizonyul. HA tenyleg szeret, akkot tuzon-vizen atmegy erted. Ha meg nem, akkor soha ne sajnald, hogy mit veszitettel, akarhogyan fajna is. Mert ha most akadekoskodik, akkor kesobb se fog javulni. Sajnos kutyabol nem lesz szalonna, es ez altalaban igy van az eletben.

Ahogy mi a nok a talpig ferfiakat kedveljuk, ugy a ferfiak a talpig noket kedvelik.

Egyszerunek vagy hulyesegnek tunik, de erdemes megtanulni udvaroltatni.

Es egy utolso gondolat: aki latja konnyeidet, az nem erdemel meg teged, mert aki megerdemelne a konnyeidet, az nem engedi, hogy konnyezzel.

2009. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi kettö hozzäszolonak irnäm.Megkérdezni?Szerintem ugyis tagadná ,hogy van barätnöje.Eddig ez volt a nagy probléma ,hogy nem volt öszinte.Azért is irtam ki a kérdést.Hogy értsem azt hogy ha,, nem hiv nem keres ,,,akkor mi van?Szerethet vagy nem?
2009. aug. 1. 13:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsika de lemaradt. ugy értsem nem szabad sirnom elötte?Meg szerintem az nagy ,,égés,, lenne ha én azt mondanäm hogy ,,kezdjük ujbol,,.Még büszkébb lenne és elmondanä mindenkinek ,hogy könyörögtem neki .Addig is köszönöm a välaszokatt!Värok még sokat.Szép napot!!!!!!!!
2009. aug. 1. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj ezen, észre fogod venni, nincs rá sablon.
2009. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves ez a férfi, ha nem lehet vele megbeszélni ilyen dolgokat? Ha nem volt őszinte eddig ilyen fontos dologban, mitől várod, hogy majd az lesz? Miért van az, hogy az olyan embereket szeretik, akik már hazudtak? Mazochista vagy?
2009. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy häny éves?A 4x-en is tul van.
2009. aug. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!