Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukám hosszú vívódás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám hosszú vívódás után úgy döntött elválik apukámtól. Most itt van a levél az ügyvédtől neki a konyhaasztalon. Pár óra múlva jön csak haza, én meg tiszta ideg vagyok. Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már tiszta ideg vagyok. Félek apukám reakciójától, mivel csak én leszek itthon, amikor kinyitja a borítékot, ugyanis nem tud róla, hogy anyának elege van belőle. Nagyon hosszú történet, hogy jutottak el idáig, de maximálisan megértem anyukámat, ugyanakkor nagyon szeretem apukámat, és nagyon rossz, hogy ez lesz, de mindenkinek így lesz a legjobb.

Most tiszta ideges vagyok, félek apukám reakciójától és a jövőtől. Hogyan nyugodhatnék meg? Egy szerencsétlen levendulás illatosítót szorongatok, de nem segít.

Köszi!

17/L



2012. szept. 14. 12:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%

Ebben a családban te vagy az egyetlen felnőtt személyiség.

Komolyan.


Apád tőled kérdezi, hogy elváljon-e az anyádtól, anyád apád háta mögött válik.


Remélem hamar önálló életet tudsz kezdeni, és igen, szeretheted nyugodtan mindkettejüket, mert a szüleid, de a zűrjeiktől tartsd magad távol, és tudd, hogy nem igazán normális, ahogyan ezeket a dolgokat intézték!

2012. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Itt atyád köpött a levesbe, tehát nem gondolhatja, hogy megy úgy az élet zavartalanul, hogy szeretőt tart a felesége mellett. Lehet, hogy valamiért nem érzi jól magát a házasságban, de ilyen megalázóan nem bánhat a feleségével.

Nem írt már itt anyukád a fórumra, hogy a férje összejött a munkahelyén a kolléganővel? Válni nem akar, de a szerelmet nem engedi el. A hölgyemény is férjezett volt.

2012. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

No hogyan alakult végül a dolog? Mi lett? Apud-anyud meg tudták beszélni a dolgokat? Te otthon maradtál?

Jelentkezz!

2012. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!