Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukám hosszú vívódás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám hosszú vívódás után úgy döntött elválik apukámtól. Most itt van a levél az ügyvédtől neki a konyhaasztalon. Pár óra múlva jön csak haza, én meg tiszta ideg vagyok. Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már tiszta ideg vagyok. Félek apukám reakciójától, mivel csak én leszek itthon, amikor kinyitja a borítékot, ugyanis nem tud róla, hogy anyának elege van belőle. Nagyon hosszú történet, hogy jutottak el idáig, de maximálisan megértem anyukámat, ugyanakkor nagyon szeretem apukámat, és nagyon rossz, hogy ez lesz, de mindenkinek így lesz a legjobb.

Most tiszta ideges vagyok, félek apukám reakciójától és a jövőtől. Hogyan nyugodhatnék meg? Egy szerencsétlen levendulás illatosítót szorongatok, de nem segít.

Köszi!

17/L



2012. szept. 14. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Menj a friss levegőre, mozogj!

Tudom, hogy rossz, de az igazság az, hogy nem a te hibád és felelősséged, amit ők egymással csinálnak.

Neked akkor is Apukád és Anyukád maradnak, ráadásul már jóformán felnőtt vagy, akkor láthatod bármelyiküket, amikor akarod.

Bármi is történt köztük, az ő felelősségük és döntésük. Nekik kell egymás közt rendezni is!


Kitartás, vigyázz magadra!

2012. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


Hát, nem csodálnám, ha ideges lenne. Elég durva, hogy ezt ügyvédtől kell megtudnia, én magam is mérges lennék.


Viszont erősen kétlem, hogy rajtad vezetné le. Elvégre a lánya vagy és mindketten szeretnek téged. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.

2012. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha rajtad vezeti le a feszültségét, meg is érdemli a válást.:(


Menj el sétálni, ne legyél otthon, amikor megtudja.

2012. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az egész családból csak én tudom egyedül, hogy mi van a borítékban.

Tényleg nagyon félek, hogy mi lesz. Elmenni se merek itthonról, mert már nem egyszer szedtem szét őket, amikor összeverekedtek.

2012. szept. 14. 12:27
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire félsz Apud reakciójától akkor tedd el a borítékot és mikor Édesanyád hazajön akkor add neki oda muternak. És mondja meg Ő, közölje Ő Apukáddal a tényállást, ne egy levélből kelljen megtudnia, h ennyi vége.
2012. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Verekedtek?:O


Szegény lány viseli a súlyát ennek. Szép.:(

2012. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Nahát az gyönyörű, ha verekedtek :S
2012. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Én azt mondom, nem szép dolog anyudtól, hogy eddig nem szólt apudnak erről.

Talán tedd el a borítékot, és amikor anyud hazamegy, add elő, majd fogd meg a kabátodat, és akkor menj el otthonról, hogy az első indulat-hullámokat intézzék el együtt, egymás között.

Menj el a barátnődhöz vagy nagyiékhoz, ha tudsz, aludj ott, csak szólj a szüleidnek előtte, ne kelljen miattad idegeskedniük.

2012. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha téged eddig nem bántott, akkor ne aggódj, valószínűleg most sem fog.

Arra pedig számíthatott volna idáig is, hogy beadja a válókeresetet édesanyád, ha ilyen verekedős fajta. Tehát elég naív gondolat lenne ez apádtól, hogy váratlanul érte a dolog.

Mondd meg neki, ha hitetlenkedne, hogy nem csodálod, nincs olyan ember, aki boldog lenne, ha feszültségben kell élnie.

2012. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Tudom, nem tartozik a kérdésedhez, de téged sem értelek, hogyan szeretheted, ha ilyen verekedős...
2012. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!