Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukám hosszú vívódás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám hosszú vívódás után úgy döntött elválik apukámtól. Most itt van a levél az ügyvédtől neki a konyhaasztalon. Pár óra múlva jön csak haza, én meg tiszta ideg vagyok. Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már tiszta ideg vagyok. Félek apukám reakciójától, mivel csak én leszek itthon, amikor kinyitja a borítékot, ugyanis nem tud róla, hogy anyának elege van belőle. Nagyon hosszú történet, hogy jutottak el idáig, de maximálisan megértem anyukámat, ugyanakkor nagyon szeretem apukámat, és nagyon rossz, hogy ez lesz, de mindenkinek így lesz a legjobb.

Most tiszta ideges vagyok, félek apukám reakciójától és a jövőtől. Hogyan nyugodhatnék meg? Egy szerencsétlen levendulás illatosítót szorongatok, de nem segít.

Köszi!

17/L



2012. szept. 14. 12:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

10-es, csak sajnálni tudlak, hogy nem érted, azt, hogy az ember szereti a szüleit.


Kislány, menj el otthonról, valóban az a legjobb megoldás.

Ha van férfi rokon, aki ott lehet, amikor apád elolvassa a borítékot, hívd át.

2012. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

Akár verekedősek, akár nem, egyáltalán nem így kellett volna az anyunak intézni a dolgokat. Tudta, hogy a postás előbb-utóbb vinni fogja a levelet, tudta azt is, hogy a papa szokott kettejük közül hamarabb hazaérni, és tudta azt is, hogy abban az időszakban a lányuk van otthon.


Nem volt helyes anyutól, hogy eddig nem szólt a férjének, elvégre ők élnek együtt párkapcsolatban, nem engedhette volna, hogy a lánya kerüljön egy ilyen helyzetbe.


Hívd fel anyudat telefonon, mondd meg neki, hogy itt a levél, amit kint hagysz az asztalon, és húzd el otthonról a csíkot akárhova. Intézzék el együtt, egymás között, már régen kellett volna!

2012. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
(Amúgy miből derült ki, ki kezdte a verekedést? Nem feltétlen az apa a hunyó, de teljesen mindegy is a mostani kérdés szempontjából.)
2012. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Próbálták már egymás között lerendezni a dolgokat, de apa kötötte az ebet a karóhoz, hogy nem válik el, mert hát a gyerekek nőjenek fel teljes családban, stb... Aztán megelégelte anya, hogy folyamatosan hazudozik az egész családnak meg mellette nőzik.

Amúgy a világ legjobb apukáka volt, amíg nem jött ez a nő és nem csavarta el a fejét. Azóta csak testben van itt, de az agya pedig máshol jár.

2012. szept. 14. 13:06
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom :( de azért majd írd meg, hogy mi volt.
2012. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Akkor ezek szerint már mégiscsak beszéltek egymás között a válásról, nem lesz ez ennyire "derült égből villámcsapás", mint ahogy eddig hittük.

Nem kell akkor annyira félned, majd elintézik. Hagyd a levelet ott ahol van, ha mégis elkezd apud veled cirkuszolni, mondd neki hogy intézze el anyuddal, max. akkor hagyod ott.

2012. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Korábban úgy volt, hogy amikor ez a nőcis dolog kiderül, anya megkérdezte tőle, hogy most mit szeretne, menni vagy maradni. Ő marad, de nekem elmondta, hogy ő nem boldog, ez a nő élete szerelme (a nő amúgy csak a pénzére megy), stb... és döntsem már el helyette, hogy váljon el vagy sem. Én közöltem vele, hogy ezt én nem dönthetem el helyette.

Anya megmondta neki, hogy rendben, de akkor ezzel a nővel nem beszélhet többet. Rendben. Utána kezdett el sumákolni. A héten felhívta a nő, apa pedig leitta magát fényes délután. Ezért van most, az ami.

2012. szept. 14. 13:22
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
Apa!Van egy jó,meg egy rossz hírem.A jó,hogy ezentúl élhetsz a szerelmeddel,a rossz,hogy anya el fog válni tőled.
2012. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Hagyd rájuk!

Nem a te dolgod elintézni közöttük, bármennyire is téged akarta "döntőbírónak" felhasználni. Ezek szerint ez már régen téma, akkor a papád mégsem most szerez arról tudomást, hogy anyud így döntött, nincs okod parázni.

Hagyd ott a levelet ahol van, és én a helyedben időben elhúznám a csíkot. Majd elintézik egymás között.

2012. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

11.

Szeresse az ilyet a halál!

Te csak nyugodtan szeresd az ilyen rokonaidat, én nem kérek belőle. Én meg téged sajnállak, ha te tudod szeretni az ilyeneket.

Az én apám "csak" verbálisan volt agresszív, de ez elég volt ahhoz, hogy ne szeressem. Nekem az a furcsa, ha valaki képes szeretni egy ilyen embert. Nem vagyok én mazochista, se áldozati bárány.


Kérdező, te meg vigyázz nehogy a párod is ilyen legyen! Ha ennyire szereted a verős embereket. Mert azok a feleségek, akik tűrik a pofonokat, mind olyan családban nőttek fel, ahol azt látták, hogy ez a természetes.

2012. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!