Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Így elfogadható a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elfogadható a megcsalás?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: házaspár 1 éve házas, gondok adódnak, elhidegülés, veszekedések, A feleség akar inkább válni, férfi bánatában egy fiatalabb nővel, akivel közös baráti társaságba tartoznak, lefekszik. Egyszer, aztán megint, nem túl sűrűn, de rendszeresen.


Férfi még szereti a feleséget állítása szerint, de nagyon úgy tűnik, a házasságnak vége. Végül külön is költöznek.


Az adott körülmények legitimáljak a megcsalás tényét, mondván a férfi bánatában bújt más nő ágyába vagy ez sem mentesít?


2012. aug. 29. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem teljesen mindegy, a házasságnak vége. Egyébként ha szereti a feleségét, nem máshoz kellett volna menekülni, hanem a házasságot helyrehozni.


Mivel a nő kimondta, hogy válni akar, ergo szakított a férfivel, nem klasszikus megcsalás, de érdekesen szerelmes, ha ilyen gyorsan talált pótlást.

2012. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
(szerintem) semmilyen körülmények között nem megengedett..főleg ha azt állítja, hogy még szereti
2012. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez megcsalas ..tudatosan csalja a feleseget ://
2012. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

ha szereti nejét és más nő ágyába bújik a férfi,akkor mit csinál amikor nem szereti a nejét?? Orgiákat rendez?

Teljesen mindegy. A megcsalás még ebben az esetben sem érthető és fogadható el.

2012. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
"Jaj a feleségem csúnyán nézett rám ezért megcsalom"
2012. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha szakítottak,és úgyis el fognak válni, már külön is laknak, és nem akarják megmenteni a házasságukat, akkor szerintem nem megcsalás. Ha viszont ezek után a felesége visszafogadná valamiért, akkor visszamenőleg is annak minősülne. Nálam. Nem tudom ezt most értelmesebben elmondani, remélem értitek azért.
2012. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
1 év házasság után egymásra untak, elhidegültek? Mi a francot képzeltek ezek, mikor összeházasodtak? Szerintem már akkor nem volt semmi sem rendben köztük...
2012. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogadható el, és a kérdésben is benne van, hogy "megcsalás". Ami nem igazán pozitív szó.

Na meg, 1 év házasság után elhidegülés?? Megcsalás, válás? 1 év? Nem át/megbeszélés, hanem válás egyből? Nem túl felnőttes viselkedés egyik részről sem.

2012. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Ugy látszik még nem nõttek fel. A házasságot nem lehet csak ugy felrugni egyik napról a másikra.
2012. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Egy esetben elfogadható a megcsalás: nyitott házasságban.
2012. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!