Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfiak! Ha nem látogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cse11 kérdése:

Elvált férfiak! Ha nem látogatjátok az anyánál maradt gyermekeiteket, akkor miért nem? Hogy tudtok így teljes életet élni?

Figyelt kérdés
Mi idén váltunk a férjemmel, mert összejött egy másik nővel. 12 év után és két tervezett gyerek után. Az egyik 1 éves a másik 4. Mióta együtt él a nővel, akinek mellesleg van egy fia, azóta a két lányunk egyáltalán nem érdekli.
2012. júl. 23. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Simán tudnak minden gond nélkül. Aztán később meg esetleg meg vannak sértve, ha a gyerek utána lesz.rja őket. Az én szüleim 4 éves koromban váltak el, az "apám" azóta felém se néz. Ha valaha is megkeres, úgy el fogom zavarni a g.be, hogy öröm lesz nézni. a halálos ágyához se mennék el, max azért, hogy leköpjem.
2012. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Tipikus eset ez is: "Elvált férfiak"-kal kezdődik, erre már két nő válaszolt.

Miért nem tudják a nők visszafogni magukat, hogy ne beszéljenek, ha nem őket kérdezik???

2012. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

3.

Talán, mert van tapasztalatuk. Egyébként te miért offolsz, nem válaszoltál te se. Azért kérdező, mert a kis agyában ilyenkor megszűnik létezni bármi is. Ne bánkódj egy ilyen ember miatt, aki a kislányait is elfelejti.Egy érzéketlen bunkó.

2012. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Talán azért mert mégis csak bosszantó,hogy az a gyerek anyának sír ha hiányzik az apja.Én meg azt tartom undorító dolognak más gyerekét( holott annak is van"apja")ajmározza neveli a sajátjait meg le se c..ja.Az ilyen nem is ember...
2012. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Na én eleinte pont úgy voltam elválték gyereke, mint a 2#-es. Apám magától nem nagyon keresett. A köröttem élők, rokonok, anyám ismerősei, mind apámat szidták, amiért minket itt hagyott. De főleg anyám szidta apámat, mások meg helyeseltek rá. Engem is szidott anyám és apámhoz hasonlítgatott, ha butaságot csináltam gyerekként. Legjobb volt,ha meg sem szólaltam.

Mire felnőttem, kiismertem anyámat. Nem akart ő rosszat, csak nem volt érett a családalapításhoz. Neki csak elvárásai voltak. Gondolom apámat is csak stresszelte a kis királynő, nem csoda, hogy beleunt a csicskaságba, és keresett magának egy barátságosabb nőt.

Anyám mindig ilyen dirigálós, kibírhatatlan hisztis volt. Amikor meg néha apámnál voltam, ott mindig nyugalom volt és jókedv. Tény, hogy ő maga nem keresett, de ha mentem hozzá, ott nem azt kellett hallgatni, hogy "mert a sz.mét anyád így meg úgy"...


Anyámmal nem lehet együtt élni. Abban nem hibáztatom apámat, hogy elhagyta. De abban igen, hogy ezt nem korábban tette. Akkor kellett volna szakítaniuk, mielőtt megszületek. Gyereket csak akkor vállaljon valaki, ha valóban vállalja, és párját is vállalja...!

2012. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

4. vagyok

Köszi a lepontozást, igen egy korrekt ember, aki kibÍrja, hogy ne lássa a pici lányait.

2012. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
nem tudom miért alakul ez ki egy férfi fejében, de ha nővel tönkre is megy a kapcsolata, attól a gyerekeit még nem kéne elhanyagolnia. Ez undorító. Az én apám ugyanígy tett, és ahogy írta itt előttem valaki, öregségére meg rám szállt, és még ő van megsértődve, hogy nem bratyizok vele. Mert most sem apaként közeledik, hogy "drága kislányom bocsi hogy elb*asztam az egész életed, egy féreg vagyok, de megbántam, kérlek bocsáss meg" hanem kb havernak akar, és olyan haverkodós (csak tartsuk a lelki kötődés kialakulása ellen a három lépés távolságot alapon) megnyilvánulásai vannak, és ha erre nem reagálok, és felnőttként lepattintom még ő van megsértődve. Ilyeneket mond, hogy az élet kemény, de mindig fel kell állni, ő háromszor kezdte újra az életét. Mondja ő, aki miatt kemény lett az életem hogy nem gondoskodott rólam. Persze anyám elvégezte a piszkos munkát, ő meg miután a nehezén túl vagyunk amiben felelősséget kellett volna vállalnia, most megjelenik, és azt hiszi, hogy a haverja leszek, meg persze a kölykeinek a támasz, a pesti testvér, akihez jöhetnek majd nyaralni, meg segítem őket, ha már ő nem lesz. Olyan ez mint egy tetű aki mindenhova lepetézik. Aki meg itt azt írta, hogy az anyját nem lehet kibírni, azért gondolja végig azt, hogy az a kibírhatatlan anyja nevelte fel egyedül ami nem lehetett könnyű dolog. Ezt onnan tudom, hogy én is egy időben pont így gondolkodtam, szegény anyámat támadtam, hogy miatta ment el apa, és apát láttam az istennek, anyát meg bántottam és utáltam. Azóta ahogy felnőttem, már tudom hogy apám egy senki, és anyámnak köszönhetek mindent!
2012. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Sokszor az anyák is benne vannak ebben vastagon! Egy kisgyereket úgy be lehet hülyíteni, ahogy akarják. Anyu mindig szent, mindig bíznak minden szavában. Tudom, benne vagyok egy ilyen szituban. Apa nem szól semmi rosszat az anyáról, anya meg s*ggfejnek hívja a gyerekek előtt, meg ordítozik vele vélt és valós sérelmeiért. A barátnőivel a gyerekek előtt beszélik ki a volt férjet, a gyerekek meg esznek mindent nagy kanállal. Szomorú. :(

Persze olyan is van, hogy a pasas lép le magától, hiába nincs akadály a láthatásnál. Mert felelőtlen. De én azt mondom, aki erre képes, az jobb is, ha eltűnik. Kevesebb gondot okoz. Bármilyen nehéz is kezdetben a gyereknek.

2012. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
utolsó, igazakat írtál, de az van, hogy ez nem csak kezdetben rossz a gyereknek, hanem egy egész életen át!!! :(
2012. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nálunk a dolgot megoldottam. Bátyáméknál az exfeleség addig uszította a gyerekeket az apjuk ellen, amíg komoly konfliktusok nem lettek a dologból. Az apjuk szerette volna a kapcsolatot, de az ex mindenben akadályozta a láthatást.

Én, amikor váltam, addig küzdöttem, amíg nálam helyezték el a gyerekeket. Főleg, mivel a volt nejem ugyanazt akarta eljátszani, mint a sógornőm. Pofára esett, most van havi 4 napja hivatalosan. Tudom, a gyerekei az élete értelme (az enyém is). Viszont nem a tulajdona, nem jár alanyi jogon, csak azért, mert ő az anyjuk.

Szóval időnként az anyukák is megtesznek mindent, hogy apuka ne akarja látogatni a gyerekeit.

2012. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!