Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek elköltözzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doryka95 kérdése:

Szerintetek elköltözzek otthonról, vagy mit csinálják ez már így nem mehet tovább?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok . Szüleim elváltak , édesanyámmal élek akinek lett egy új férje és tőle egy gyereke. Mostanában nem igazán jól jövünk ki egymással főleg nevelő apum miatt testvérem nagyon szeretem. Apukámnál vagyok elég sokat vele nagyon jól kijövök . Gondoltam már arra,hogy hozzá költözök de nem tudom hogy anyukám mit szólna hozzá.. nélkülem mennek nyaralni meg szónélkül nepakolnak a szobámba ha valamit csinálnak és nem tudok otthon aludni.. szerintem elég okot adtak rá hogy elköltözzek apához.. nevelő apum állandóan csak piszkál.. anyát meg nem igazán érdekli..

2012. júl. 3. 15:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én a helyedben elköltöznék.
2012. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
apával megbeszéltem :D költözök ..:D holnap megyünk anyához beszélgetni és hozzuk el a cuccaimat.:)
2012. júl. 6. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!