Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok ő 25. Van egy 5 éves kislányunk. Nem vagyunk házasok. Már nem szeretjük egymást. Pontosabban szeretjük,de csak,mint egy nagyon jó barátot és mint a lányom édesapját. Már sokszor beszéltünk róla,hogy külön kéne költözni,de mindketten úgy voltunk vele,hogy a gyereknek jobb,ha együtt vagyunk. Sose veszekszünk úgy élünk,mint egy "család",azzal a kis kivétellel,hogy megállapodtunk pár éve,hogy nekem is lehet barátom és neki is barátnője,csak haza nem vihetjük egyiket se. Ez eddig tök jól működött. 3 éve járok a barátommal és úgy gondoltuk,hogy ideje lenne tovább lépni. El akar venni én pedig hozzá akarok menni. Ez a kissebbik gond. A nagyobbik az,hogy becsúszott egy baba és terhes vagyok tőle. Hogy mondjam meg a lányom apjának,hogy el költözök? Valamint a lányunknak hogy mondjuk meg? És milyen gyakran láthassa az apja a lányunk? És egyáltalán a lányunk hogy fog a pót apukájára reagálni? Mi lesz,ha nem fogja szeretni?

2012. jún. 21. 22:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Azzal, ami a múlt, nem tudsz mit tenni. Ha eddig is nyílt titok volt, hogy nem szeretitek egymást, sőt, van is valakitek, akkor nem hiszem, hogy félned kellene a jelenlegi élettársad reakciójától. Mondd el neki őszintén, hogy találtál egy embert, akihez komolyan kötődsz érzelmileg, és vele fogod összekötni az életedet. A kislányodnak pedig azt mondjátok el, hogy az anyukája és az apukája külön fognak lakni, mert nem jönnek ki egymással, de őt nagyon szeretitek. Semmiképp ne szakítsd el az apukájától, értelmes emberek módjára egyezzetek meg, hogy mennyi időt tölthet vele. Az új "apuka" elfogadása pedig elsősorban magán az új "apukán" múlik. Ha nyitott a kislányod felé, akkor meg fognak barátkozni, de olyan tempóban ismerkedjenek, amilyet a kislányod szeretne (pl. nem biztos, hogy eleinte kettesben mer maradni egy számára idegennel). A kistesóhoz a jelenlegi élettársadnak semmi köze, a kislányod pedig szerintem nagyon fog örülni neki!
2012. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"És ki mondta,hogy összefekszem a volt barátommal???? Az,hogy egy ágyban alszunk az nem jelent semmit!"


Azt te csak hiszed!!


Azért megnézném, hogy milyen pofát vágnál, ha a barátod közölné veled pont ugyanezt!!

"Szívem esténként a volt barátnőmmel bújok egy ágyba, de ne izguljál, mert nem jelent semmit"


Flúgos vagy!!!

2012. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A gyerek pedig nem érez belőle semmit."

Súlyos tévedés! Buta vagy. Metakommunikáció mindig ott van, azt nem tudjátok kiiktatni. Aztán a gyerek amíg gyerek nem tudja ám összerakni magának a frusztrációit, nem hogy szavakká, de még érzésekké sem! Ez a vetülete rendszeresen el van hanyagolva a gyereknevelésnek, pont emiatt a felfogás miatt! Lehető legrosszabb "megoldás". Egy csomó kérdés merül fel benne, amit sem ő, sem ti nem tudtok megválaszolni és kész is a személyiségzavar/depresszió, ki mire hajlamos. Lehetett volna ezt jól is csinálni, de ezek után én is szakembert javasolnék aki átlátja a helyzetet és felismeri a szükséges teendőket.

A jófenéért csinálnak gyereket emberek ilyen gyerek fejjel..

2012. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"vagy hogy csak az apja láthassa,mert a drága látos apucinak hetente más nője van"

Mégis miért drágalátosozod? Ez így lett köztetek megbeszélve, ezzel meg úgy adod elő, mintha valami nagy kárvallotja volnál a történetnek.. Ne már.

2012. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mit gondolsz a szerelem örökké tart? Egy idő után átmegy szeretetté és tiszteletbe. Ha a lányod apjával csak azért romlott meg a kapcsolatod mert nem voltál szerelmes akkor mit vársz az újtól? Nincs olyan, hogy örökké szerelmes vagy az egy biokémiai folyamat ami maximum 3 évig áll fen huzamosan. Ha a mostani pasidba se leszel már szerelmes attól is elválsz egy másik kedvéért és az utána következőnek is szülsz egy gyereket?
2015. jan. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!