Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok ő 25. Van egy 5 éves kislányunk. Nem vagyunk házasok. Már nem szeretjük egymást. Pontosabban szeretjük,de csak,mint egy nagyon jó barátot és mint a lányom édesapját. Már sokszor beszéltünk róla,hogy külön kéne költözni,de mindketten úgy voltunk vele,hogy a gyereknek jobb,ha együtt vagyunk. Sose veszekszünk úgy élünk,mint egy "család",azzal a kis kivétellel,hogy megállapodtunk pár éve,hogy nekem is lehet barátom és neki is barátnője,csak haza nem vihetjük egyiket se. Ez eddig tök jól működött. 3 éve járok a barátommal és úgy gondoltuk,hogy ideje lenne tovább lépni. El akar venni én pedig hozzá akarok menni. Ez a kissebbik gond. A nagyobbik az,hogy becsúszott egy baba és terhes vagyok tőle. Hogy mondjam meg a lányom apjának,hogy el költözök? Valamint a lányunknak hogy mondjuk meg? És milyen gyakran láthassa az apja a lányunk? És egyáltalán a lányunk hogy fog a pót apukájára reagálni? Mi lesz,ha nem fogja szeretni?

2012. jún. 21. 22:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Valahogy muszáj lenne megszabni,vagy hogy csak az apja láthassa,mert a drága látos apucinak hetente más nője van. Rudom,hogy nem tesz józ neki ez a hirtelen "apa váltás",de nekem legalább van egy tartós kapcsolatom. Az meg elég furcsa lenne neki,hogy apa hetente más nőket csókolgat előtte.
2012. jún. 22. 01:30
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, akkor az apuka is... Akkor próbáld meg megbeszélni vele, hogy ügyeljen a lányára is, mert ha a kislány aput akarja, akkor aput akarja. De fokozatosan is le lehet "szoktatni" mondjuk az első két hétben még minden nap találkoznak, majd két naponta, 3, hetente vagy ahogy akarod, de semmiképp sem szabad hagyni, hogy hirtelen szakadjon el és hónapokig ne lássa az apját.
2012. jún. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
47%

Nézd!

Egyikőtök sem normális!

Viszont az új pasid sem az, ha belement,

hogy esténként a jelenlegi "volt" pasiddal bújsz egy ágyba.

Esetleg vidd haza őt is, meg a pasid is hozza a nőit.


Arra gondoltál, hogy amíg te esténként összefekszel a "volt" pasiddal,

addig az újabb pasid kivel fekszik??


Azután később, hogyan lesz?

Az én gyerekem, meg a mi gyerekünk veri egymást?!

2012. jún. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
5 évig hülyítettétek a gyereket a családi idillel, majd egy nap hazaviszel egy új pasit, h akkor mától vele élünk, nem apuval. Majd pár hónap múlva közlöd a gyerekkel, h jön a kistesó. Pff...nem lennék a gyerek helyében. Igen, van esély rá, hogy így nagyon nehezen fogja elfogadni az új apukát és a tesót.
2012. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell ahhoz nyalni-falni egymást, hogy a gyerek érezze a szeretetet, ami a szülei között van vagy nincs. A férjednek miért nehéz ezt elmondani, ha amúgy is nyitott kapcsolatban éltek? A gyerek biztosan meg fogja sínyleni, ha nem haraggal váltok el, akkor engedd annyit a férjedet a lányod közelébe, amennyit tud menni. Attól még lehet jó apa, hogy ti elváltok. A gyereket mindketten nagy szeretettel vegyétek körül, ha tanácsolhatom.

Ugyan nem ez volt a kérdés, de azért gratulálok, elég rendesen elszúrtad az életed már ilyen fiatalon! 23 évesen 2 gyerek és 1 volt férj, azért eredmény. Negatív értelemben. :(

2012. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Az még lemaradt, hogy ahol a szülők intelligens ember módjára válnak és nem hetente váltogatják a partnereiket, ott lehet a legkevesebb sérülésre számítani ami a gyereket illeti. De hangsúlyozom, ehhez INTELLIGENSNEK kell lenni mindkét félnek, nálatok ez nem jön le ebből a pár sorból, amit leírtál magatokról.
2012. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
13-mas nem véleményt kértem,hanem segítséget. És ki mondta,hogy összefekszem a volt barátommal???? Az,hogy egy ágyban alszunk az nem jelent semmit! Soha nem feküdnék le vele.
2012. jún. 22. 16:05
 18/25 anonim ***** válasza:
gáz. Az elején kellett volna tisztázni és elrendezni a dolgot. Te jobbra, ő balra. Utóbb ez mindig nehezebb. De ettől függetlenül te jobbra, ő balra, nincs más megoldás.
2012. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Már kár azon siránkozni, hogy mi történt és mi nem történt meg a múltban, inkább segíteni próbáljatok, ne lebszni, szerintem tud róla!
2012. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mások mennyire szeretgetik egymást?Elsős a kislányunk,és számára természetes,hogy anya és apa nagyon szereti egymást,napközben többször átöleljük egymást,csók is van (persze nem nyelves,...de hazudnék,ha azt mondanám ,hogy a lányom nem látott már minket csókolózás közben ;D).A mi családunkban természetes,hogy kimutatjuk a szeretetünket,nem hiszem,hogy a gyereknek ez kárára válna :)).
2012. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!