Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok ő 25. Van egy 5 éves kislányunk. Nem vagyunk házasok. Már nem szeretjük egymást. Pontosabban szeretjük,de csak,mint egy nagyon jó barátot és mint a lányom édesapját. Már sokszor beszéltünk róla,hogy külön kéne költözni,de mindketten úgy voltunk vele,hogy a gyereknek jobb,ha együtt vagyunk. Sose veszekszünk úgy élünk,mint egy "család",azzal a kis kivétellel,hogy megállapodtunk pár éve,hogy nekem is lehet barátom és neki is barátnője,csak haza nem vihetjük egyiket se. Ez eddig tök jól működött. 3 éve járok a barátommal és úgy gondoltuk,hogy ideje lenne tovább lépni. El akar venni én pedig hozzá akarok menni. Ez a kissebbik gond. A nagyobbik az,hogy becsúszott egy baba és terhes vagyok tőle. Hogy mondjam meg a lányom apjának,hogy el költözök? Valamint a lányunknak hogy mondjuk meg? És milyen gyakran láthassa az apja a lányunk? És egyáltalán a lányunk hogy fog a pót apukájára reagálni? Mi lesz,ha nem fogja szeretni?

2012. jún. 21. 22:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha úgyis ,,nyílt kapcsolat" volt, nincs mit kertelni, elöbb utobb sejthető volt hogy bekövetkezik. A lányodnak mutasd be a jövendőbelit, töltsetek hármasban sok időt, majd elmondhatod neki a kistesót. ha megszokták a barátoddal egymást, mehet a költözés is.
2012. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Már az elején akkora hülyeséget csináltatok. Mennyivel lesz jobb a lányodnak most mint ha akkor elhagytad volna az apját mikor meg romlott a kapcsolatotok? Akkor 2 éves volt sokkal hamarabb alkalmazkodott volna hozzá mint most. Szerintem!
2012. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

jah! még annyi, hogy én 5 évesen ismertem meg nevelőanyám, és szerettem, mert ő is szeretett és foglalkozott, játszott velem.

23l

2012. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod neki, hogy megkérte a kezed a másik hapsi, x idő múlva össze is házasodtok, mert gyereketek születik. A lányotokra 50-50%-os láthatás legyen, így senki nem fizet senkinek gyerektartást. A lányodnak is elmondod, hogy mi a szitu. Ha a lányod látja, hogy jól bánik vele is, nem csak a kistesóval az új pasi, akkor meg fog nyugodni.
2012. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy az első gyerek is becsúszott.

Mert ilyen fiatalon szülni (és házasodni) igazán nagy ostobaságra vall.


A lányod apjának nagyon egyszerűen kell megmondanod. Leülsz vele beszélgetni, és megmondod, hogy szerelmes vagy, terhes vagy és össze fogtok házasodni.


A gyereknek meg általában nem jobb egy olyan családban,ahol csak miatta vannak együtt a szülők. Ezt azért ő is érzi, akkor is ha csak 5 éves.

2012. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az első gyerek szándékos volt. A gyerek pedig nem érez belőle semmit. Mi egy ágyba alszunk meg minden. Annyi,hogy nem szeregetjük egymást a gyerek előtt,de azt mások se csinálják.

2012. jún. 21. 23:11
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

"Annyi,hogy nem szeregetjük egymást a gyerek előtt,de azt mások se csinálják."


Hát ezt igen rosszul gondolod.


Ez a gyerek mindenképpen sérült, és sérülni fog. Javaslom egy pszihológus felkeresését, hogy megtudd, hogyan tudnád a legkisebb lelki sérülést okozni a gyerekednek. Elég nehéz időszak elé nézel. Sok kitartást!

2012. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Mások mennyire szeretgetik egymást? Nálunk a baráti társaságban senki sem nyalja-fallja egymást a gyerekük előtt,ha van. És én szüleimet sem láttam 10 éves koromig se csókolózni se semmi ilyet.
2012. jún. 21. 23:32
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
érdekes kapcsolat,szerintem együtt kellett volna maradni,a gyerek érdekében.kusza.
2012. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nagy butaság volt. 100%, hogy a kislánynak nem fog jót tenni egy "hirtelen apaváltás" és egy új kis tesó, mert a kicsivel biztos, hogy többet fogtok foglalkozni, meg többet is kell, de ráadásul még a tudat, hogy nem apu szeretgeti a tesót (és anyut), hanem egy teljesen idegen ember... Azt meg ne te akard megszabni, hogy az apja milyen gyakran látogathassa a lányát, majd ők megbeszélik.
2012. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!