Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnék elválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elválni a férjemtől? Kérem olvassák el!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elválni a férjemtől! Segítsetek! Azért szeretnék elválni, mert a férjemnek játékszenvedélye van! Ő nem dolgozik, az én fizetésemet kártyázza el! Folyamatosan kifosztja a családját, ugyanis nekünk van két gyerekünk, és tőlük is elvesz mindent ezáltal! Így nem tudunk felkapaszkodni, és már a lakbért sem tudjuk lassan fizetni! A legnagyobb probléma az, hogy se időm (ugyanis én reggeltől estig dolgozom), sem pedig pénzem nincs, hogy el tudjak tőle válni! Valaki tud valami módot arra, hogy hogyan tudnék elválni anélkül, hogy anyagilag teljesen tönkre mennék? (Bár megjegyzem, hogy már tönkre vagyunk menve és szerintem ennél mélyebbre nem nagyon tudunk süllyedni!)
2012. máj. 31. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha beadod a válópert, akkor elválasztanak, az lényegtelen, hogy a férjed akarja-e vagy sem. Ugyanis neki nem kell beleegyeznie, elég, ha te akarod.

A kizárólgaos lakáshasználatot meg kérheted akár a per inditáskor azonnal, ha veszélyezteti a megélhetéseteket.

2012. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!