Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van egy 2 éves kisfiunk, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 2 éves kisfiunk, de a házasságunk romokban, már nem tiszteljük egymást, és a szeretet is fogy. Másnál volt ebből az állapotból kiút vagy váláshoz vezet elkerülhetetlenül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Te élsz benne, te látod.Minek tesznek föl ilyen süket kérdéseket egyesek. Minden család más, milyen választ akarsz. Igen , szaladj válj el, és a gyermekednek lessz tíz apja. Mert, aki ide tesz föl ilyen kérdést részletek nélkül, az érdekes értelmi szinten állhat.
2012. márc. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két választási lehetőség van

A könnyebbik út: ki-ki megy a maga útjára

A nehezebbik út: megbeszélitek a problémákat. Ha keményen dolgoztok a párkapcsolatotok rendbehozásán, akár terapeuta bevonásával. Nehéz és nem biztos hogy sikerül. De egy próbát megér, ha mindketten akarjátok!

2012. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszát várom, akiknél a kisgyerek mellett megromlott a kapcsolat-ahogy olvastam, ez nagyon gyakori-hogy végül sikerült-e kilábalni belőle és milyen módon, vagy már egyre rosszabb lett minden és végül elváltak.
2012. márc. 16. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Fél éves volt a lányunk amikor ott tartottam, hogy már össze is csomagoltam, hogy indulok.

Úgy éreztem az elvárások hada vesz körül, a férjemnek sem volt semmi jó, folyton veszekedtünk, kialvatlanok voltunk, elment a tejem. Életem legrosszabb hónapja volt.

A lányunkat elvittem anyukámékhoz. Leültünk a konyhaasztalnál és beszéltünk vagy négy órát. Ő elmondta mi a baja én elmondtam mi a bajom, ordítoztunk egy kicsit, káromkodtunk, sírtunk. Durva volt.

Azzal fejeztem be hogy: Szeretlek te vadbarom. A veszekedés után pedig...khm... pár órás édes kibékülés jött.

Szabályokat hoztunk, figyeltünk egymásra és mindent megbeszéltünk.

Ennek egy éve. Turbékolunk mint 16 évesen.

2012. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves 10:26. Ezt így kellene tennie mindenkinek.
2012. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Snapette ***** válasza:
Helyzetfüggő, emberfüggő a dolog. Fél éves volt a gyermekünk mikor megmondtam a férjemnek, hogy nekem nagyon elegem van ebből, a fizetését sosem látom, őt sem sokat, a gyerekkel nem foglalkozik, velem nem törődik, és attól, hogy más városban dolgozik még néha haza is jöhetne (mindössze 22km-re volt tőlünk, nem Timbuktuban), megkérdezhetné néha, hogy van a kicsi, stb. Kiderült, ő ellenben úgy gondolta, hogy nagyon sokat tesz, és én háládatlan, elégedetlen vagyok, akinek csak a pénz számít. Hogy anyum vette már a pelenkát is, mert csak az én fizumból nem tudtam kijönni az nem volt lényeges. Akkor azt mondtam, inkább most váljunk el, mint mikor nagyobb lesz a babuc, és több mindent felfog belőle, és úgy is lett. Most nyugodt vagyok, nem idegeskedem és aggódom olyan dolgok miatt, amit úgy sem tudok befolyásolni (mint az, hogy mire költi a pénzt, ami közös kéne legyen, meg hogy fizette vagy sem a számlát, amire azt mondta, hogy fizette), a kicsim nem is érzett belőle semmit, hisz úgysem nagyon látta az apját, nem is ismerte meg, és lassanként rendeződök anyagilag is. Nekem megváltás volt elválni, de legalább egy tisztázó beszélgetést megér a dolog, akkor fogod tudni, hogy van esély, hogy jobb legyen, vagy nincs.
2012. márc. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!