Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítség! Kiborultam, már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Kiborultam, már azt sem tudom mit érzek! Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Vége lett egy 2 éves kapcsolatomnak, amiről az elején azt hittem örökké tart.1 évig távkapcs volt, 3 havonta találkoztunk 2-3 hétre. Egy év együttélés, és most vége. Én mondtam neki, hogy tűnjön el a lakásomból, de aztán mikor elment, mégis kiborultam, és kértem próbáljuk meg újra. De neki már túl késő.

Mit tegyek? Mindketten követtünk el hibákat, én elnézést kértem, mondtam neki, hogy változtatok, próbáljuk még meg!Ő nem akarja már.


Váltakoznak bennem az érzelmek: hol hiányzik és szeretem, hol gyűlölöm, amit velem tett, hol idegesít és legszívesebben megölném.

Az utóbbi pár hónapban gyilkoltuk egymást, mindnen idegesített benne és azt vártam, jöjjön valaki és akkor otthagyom. Most mégis úgy érzem, hiányzik és szeretem.


Mit csináljak??


2009. okt. 26. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedülléttöl félsz, és ha ennyire rossz volt a kapcsolatotok akkor most csak azért érzed mert félsz egyedül maradni.
2009. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de szerintem te kibirhatatlan egy személyiség vagy, ahogy kikövetkeztettem az irományodból. Nem csodálom, hogy elhagytak. Keress mást. Akinek bármikor mondhatod, hogy "tűnj el a lakásomból" és nem sértődik meg örökre.
2009. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hidd el volt előzménye és oka annak,hogy elküldjem.

és csak itt az oldalon fogalmaztam így, ha nagyon tudni akarod szó szerint ezt mondtam neki:

"pakold össze a cuccaidat és menj el a lakásomból, mert nem bírom ezt így tovább"

2009. okt. 26. 19:50
 4/9 A kérdező kommentje:
és ek igaz, van mit javítani a természetem, és én mondtam is neki ,hogy hajlandó vagyok változtatni minden rossz tulajdonságomon, de őt már nem érdekli a dolog...egyedl hogy harcoljak egy kapcsolatért?
2009. okt. 26. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha újra összejönnétek, egy idő után ugyanott kötnétek ki.. Ismét előkerülnének a régi sérelmek, gondok.. Gondolom nem véletlenül telt már be a pohár és küldted őt el.

"azt vártam, jöjjön valaki és akkor otthagyom" szóval inkább csak együtt szeretnél lenni valakivel. Mi van, hogyha nem is konkrétan ő hiányzik, csak valakinek a közelsége?

2009. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen, ez is lehet, mert utálok egyedül lenni, úgymon kapcsolatfüggő vagyok, 15 éves korom óta állandóan kapcsolatban vagyok.

de mégis, úgy érzem ő hiányzik, nem akárkinek a közelsége. el se tudom képzelni mással az életemet, ugyanakkor tudom, hogy ez a kapcsolat már nagyo megromlott és szörnyű dolgokon mentünk át.

2009. okt. 26. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A szakítás lélektani folyamata következő:

1. Az a mocsok, tűnjön már el az életemből!!

majd jön

2. Dehát miért engedtem el?? Hiányzik!!!

3. Én vagyok a hibás, miattam történt minden baj!!

majd

4. Ó, hát ő se egy szent!! Már nem is hiányzik annyira... (ez a végső felismerés) idáig kell eljutnod. Az első hetekben, hónapokban nagyon nehéz. Ha esetleg az ő részéről érkezne valami jelzés, hogy ő is nyitna feléd, akkor még meg lehet próbálni, de szerintem mindig megvan az a "banánhéj" amin csúszik egy kapcsolat, amíg nem a megfelelő társsal hoz össze a sors.

2009. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szerelmet temesd el képletesen és tegyél a sirjára egy szál virágot. Ha engem kitessékelne a barátnőm biztos, hogy véglegesen távoznék. A kutya-macska harcnak amúgy sincs értelme, nem vezet sehova.
2009. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs, én már egy éve szenvedek.
2009. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!