Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az ilyen még szerelem, szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen még szerelem, szeretet vagy mér csak egymás mellett élés?

Figyelt kérdés

2ésfél éve vagyunk együtt, ebből egy év távkapcsolat volt 1600 km-re, napi szinten MSN, 2 havonta pár hétre találkozó.

Aztán egy éve együttélés lakásban. Boldog voltam, de egyre kevesebb közös program volt, egyre több minden idegesített benne. Hogy nem pako lel ,rendetlen(de hát melyik pasi nem az), nagyon sok minden hobbija van, és néha már zavaró, hogy egy héten 2-3x hajnalban jön haza a programjai miatt.

Ha otthon voltunk, é negyikszobában gépeztem, ő a másikban, de nem érezte mezt rossznak. Ritkán bújtunk össze, ágyban sem mindig. És a szexet se kívántam már annyira, mint régen, az elején, mikor 2 havonta láttu kegymást.

Tudom ,hogy a szerelem egy idő után elmúlik és helyébe mély szeretet kerül. De ha szeretek valakit mélyen, az lehet, hogy már az idegesít, ahogy felöltözik, ahogy kiejti a szavakat???Hogy csámcsogva eszik és izzad mikor alszik?? Ezeket tolerálnom kéne nem?Vagy bennem van a hiba vagy azért nem tolerálom, mert nem szeretem eléggé?

Ez most akkor a szenvedély kimúlása és a szeretet? Vagy ez egy kihűlt kapcsolat?Ilyennek nem 30 év után kéne lennie?


2009. okt. 17. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább undor és elutasítás
2009. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, mindezeket el is fogadnád akkor is, ha nem éppen szivet melengető tulajdonságok. De nálad már beállt a tűréshatár, ezért nem tudod elfogadni és tolerálni alapvetően az egész szokásrendszerét. Ebből nem lesz békesség. Jobb, ha elválnak utjaitok és mindenki más pár után néz.
2009. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, lehetséges.

de én úgy érzem szeretem, de akkor mégis miért idegesítenek ezek a tulajdonságai? ha igazán szeretném nem zavarnának?


akkor csak ragaszkodom hozzá, mert félek a magánytól?

2009. okt. 17. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Igen, szerintem a magánytól félsz, de a párod már nem szereted. Ha a viselkedése, beszéde, hobbija, napi életritmusa zavar, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Részedről már vége ennek a kapcsolatnak. (Azt nem tudom, hogy a párod hogy érez)

2009. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő nem szeret már, mert elege lett, hogy állandóan b@aszogatom mindenért és ordenáré hangon beszélek vele.
2009. okt. 17. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem váltok külön?Jobb lenne mindkettőtöknek,lenne esélyetek,hogy újra kezdjétek mással.
2009. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!