Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Holnap válnak a szüleim, MIT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap válnak a szüleim, MIT tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek , nagyon ki vagyok ! 13/F
2012. márc. 12. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz semmit tenni. Sajnálom, de az ő döntésük, felőntt emberek. Nem törvényszerű sajnos, hogy mindenki együtt marad a párjával. Nem a te hibád nyilván, de próbáld lassan elfogadni, hogy ilyen a felnőttek világa.
2012. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek mond meg, hogy a te érdekedben, ne öljék egymást tovább, hanem kommunikáljanak kulturáltan. Vagyis beszéljenek miattad, a te dolgaidról harc, vita nélkül.
2012. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos semmit nem tudsz tenni.

Viszont elég idős vagy már ahhoz, hogy nyugodtan elmondd a véleményedet azzal kapcsolatban, hogy hol, kivel akarsz élni, és neked is legyenek elképzeléseid a láthatásról, kapcsolattartásról.

Ezeket nyugodtan mondd is el, sőt, remélem, már meg is tetted, és rendesen megbeszéltétek a dolgot.

Egyebekben az ő döntésük, szóval a válás ellen tenni nem tudsz. :(

2012. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttem kivel leszek !
2012. márc. 12. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, nem lehet könnyű. De azt ne felejtsd el, hogy ők a szüleid maradnak mindig. ÉS ha ők nem is szeretik egymást téged biztos nagyon szeretnek és szeretni fognak. Kivel szeretnél maradni?
2012. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Átgondolták a szüleim és kibékültek !!!! (Van amúgy egy testvérem is )

Tehát most nem válnak el , remélem soha!! Köszönök mindent :))))))

2012. márc. 13. 15:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Grat!!! :D Akkor nagyon boldog lehetsz!!! :)))
2012. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
iGeeeeeeeeeeeeen :DDDDDD
2012. márc. 25. 14:16
 9/13 anonim válasza:

Nagyon szerencsés vagy! Az én szüleim pár nap múlva válnak. Semmit nem tudok tenni. Soha nem beszélik meg a dolgot, csak tegnap így hárman, hogy apa keres egy lakást és, hogy mi anyával maradunk a kertes házban. Nagyon-nagyon szerencsés vagy, hogy eggyütt maradtak a szüleid. Amúgy nem rég lettem 13, és nincs testvérem se.

:'(((((

2013. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :(
2013. szept. 4. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!