Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mit csinaljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinaljak, valjak vagy nem?

Figyelt kérdés
A ferjem egy ido ota nagyon hideg viselkedesu,mar erzem nem szeret mind regebb,latom hogy aggodik ertem de...mar nem az aki volt regebb.Mar 26 eve egyut vagyunk,de kb.egy eve ota mindha ki lenne cserelve,nem tudom mit csinaljak valjak vagy sem?Beszel a netten egy novel,aki azt alitja csak"beszelnek"es erzem hogy szerelmes bele,ha kerdore vonom,akkort tagadja,nem hianyzik ithonrol,mindent o fizet a hazban,de megis en ugy erzem hogy....,mar nem szeret,mit csinaljak,egy jo tanacsot ki ad??

2012. márc. 7. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem most abban a korszakában van,h.nem lehet vele beszélni.Csinálj ugy,mintha semmi se lenne...átmegy rajta...ez a kisebbik rossz.Gondolj bele,ha számonkéred,csak veszekedések,ugyis letagadja..kell az?elválni,meg már durva ilyen korban..no meg a megszokás....vagy csendbe kivárod,még átmegy rajta,vagy te is elkezdesz barátokat szerezni,barátnokkel programokat készíteni.Vedd a dolog jobb oldalát,szabad vagy!
2012. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ellaposodott a kapcsolat.Akár nálunk,27 év után.Nincs mit tenni.De az jo jel,h.nem maradozik ki,és tisztel.Férjem 48 lehetett,ugyanezt csinálta...aztán átment rajta.
2012. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Friss pipi húsra vágyik!A talikat meg megoldja munkaido alatt..észre se veszed.
2012. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 LeGrady válasza:

A válás nem oldja meg ezt a problémát, mással ugyanígy jelentkezni fog a probléma.


A változatosságra vágyás lehet a háttérben, ami egyeltalán nem jelenti azt, hogy mást szeret vagy mással bújik az ágyba.


Egyszerűen a megszokás mókuskerekébe van belefásulva. Ha találtok valami közös programot, ami mindkettőtöknek hot új színt az életetekbe, az sokat segíthet, legyen ez bármi, horgászat, bélyeggyűjtés, könyvírás, vagy éppen tortakészítés vagy természetfotózás.

2012. márc. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Iratkozzatok be tánctanfolyamra!
2012. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!