Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mit csinaljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinaljak, valjak vagy nem?

Figyelt kérdés
A ferjem egy ido ota nagyon hideg viselkedesu,mar erzem nem szeret mind regebb,latom hogy aggodik ertem de...mar nem az aki volt regebb.Mar 26 eve egyut vagyunk,de kb.egy eve ota mindha ki lenne cserelve,nem tudom mit csinaljak valjak vagy sem?Beszel a netten egy novel,aki azt alitja csak"beszelnek"es erzem hogy szerelmes bele,ha kerdore vonom,akkort tagadja,nem hianyzik ithonrol,mindent o fizet a hazban,de megis en ugy erzem hogy....,mar nem szeret,mit csinaljak,egy jo tanacsot ki ad??

2012. márc. 7. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy akarsz e új életet kezdeni?

Gyerekek?

Külön meg tudnál élni?anyagilag?

2012. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Anyagilg igen,mert en is jol keresek,de nehez lenne anyi ev utan elvalni,amenyiben csak tud kedvemben jar de...tul sokat kerek en vajon???
2012. márc. 7. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Valami baja van az fix. Különben nem változott volna meg.

Nem történt valami, ami megváltoztathatta? Betegség, munkahelyváltás, unoka, barátok...stb?

Én először megpróbálnám megmenteni, aztán ha nem megy...akkor keresnék mást.

Gondolom a közös programokat, utazást kipróbáltátok már. Mediátor, pszichológus?

Szex rendben van?

2012. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Hagy hogy kicsit szórakozzon, ennyi év után én nem válnék el. Nem fogsz összecsiszolódni már senkivel ennyire.
2012. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ami a valo,anyagilag aggodik,mar oregnek erzi magat,pedig csak 51 eves,es ugy erzi hogy mar nem tud olyan jol szeretkezni ,mind regebb,es latom hogy ot bantja ez,na meg a mindennapi sztresz....vannak jo napjai,vannak mogorva napjai..
2012. márc. 7. 19:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak ennyi, kapuzárási pánik (? azt hiszem így hívják) Próbáljatok ki másfajta szexet, ami elnyújtottabb, szenvedélyesebb, amihez nem kell lepedőakrobatának lennie :)

Lehet azzal a másik nővel is csak azért beszél, hogy hódíthasson. Nincs ebben semmi. Ne aggódj.

2012. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazad van,ugy csinalok,hagyom hogy szorakozzon egy kicsit,valni nem akar semmi kept se,azt mondta hogy nincs ok ra
2012. márc. 7. 19:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a párterápiát. Ha ennyi évet lehúztatok egymás mellet, hogy különösebb probléma nem volt és boldogok voltatok én csak ezért nem hagynám el. Adj egy esélyt ennek a kapcsolatnak. Minden kapcsolatban vannak nehéz idők és sajnos van mikor 1-2 évig is eltarthat. Én szüleim is majdnem elváltak, de meg tudták beszélni.
2012. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26 év szép idő. Lehetnek válságok a párkapcsolatban. Van úgy, hogy ilyenkor az ember vágyik valami újdonságra, ami ideig óráig tart, de el szokott múlni.
2012. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A házasság nagyon értékes dolog az életben,és mindenképp meg kell próbálni helyrehozni a dolgokat.ha problémák merülnek fel eszembe szokott jutni az a gondolat,ha egyházon sérülések keletkeznek pl.beázik a tetö,nem költöznek el hanem helyrehozzák a károkat.Így a menekülés a házasságból nem a legjobb megoldás.Isten is élethosszig tartó köteléknek tervezte a házasságot.ezért szerintem fontos reálisan átgondolni a problémát,megbeszélni a férjeddel.közös programok is segíthetnek.olyan dolgokat csináljatok együtt ami régen is összehozott, és örömmel vettetek benne részt.A Bibliai alapelvek alkalmazása mindkét fél részéről nagyon fontos.szeretettel,kedvesen bánni egymással még olyan helyzetekben is amikor nem könnyű.
2012. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!