Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak színt valjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak színt valjak? Vagy építsem még a bizalmát magam felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem elég speciális kérdésem lenne vagy nem tudom h az-e  Tehát megismerkedtem egy lánnyal kb 1 éve nagyon tetszett nekem és találkozgattunk de dajnos az lett a vége hogy megismert egy másik srácot és engem meg lekoptatott én meg is sértettem akkor amikor ezt elmondta és nem beszéltünk utána fél évig most megint találkozgatunk, de csak mint „barát” segítek neki néha kicsit a munkájában stb és elmondta hogy miért h hogy vesztette el a szüzességét(rossz volt az első sexuális élménye és ezért azóta nem is volt senkivel ez volt 4 éve ugye aki miatt lepantintott avval sem lett semmi és állítólag ezt most csak nekem mondta el tehát bízik bennem ami jó) Nah most ő nekem baromira tetszik most is viszont most már van barátnőm és nem akarok a két szék közül a földre esni hogyha tudnám h vele most tutira összejövök akkor dobnám a mostanit mert sajnos őt nem tudta megszeretni annyira,de ugye nem tuti semmi mert lehet h azt mondja h ő csak haverkodni akar és akkor ha színt vallok nála lehet h már barátok sem leszünk(nah nem mintha az elég lenne nekem)és ugyanakkor nem akarok kicseszni a barátnőmmel sem és feleslegesen nem akarom őt elveszíteni. Tehát a kérdésem az hogy mit csináljak színt valjak? mivan ha megíjed mert még kéne építenem a bizalmát felém ? Remélem nem túl értelmetlen  köszi előre is a válaszokat
2010. jún. 11. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem érdemel annyi tiszteletet a párod, hogy ne tartsd magad mellett csak mert nincs más? Mi lenne ha nem csak magadra gondolnál? Szerintem szakíts a pároddal, és utána lehet tisztázni az új kishölggyel a dolgokat.
2010. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ebben teljesen igazad van, de a mostani páromat azért akartam hogy elfelejtsem a "kishölgyet" mert ugye az első kudarc miatt féltem újból színt vallani most hogy megint találkozgatunk és inkább megpróbáltam másba beleszeretni és nagyon úgy érzem h nem jött össze a mostani párommal is még csak most ismerkedünk (1hónapja) tehát nem akarok elhamarkodottan szakítani vele azért h utána ne legyen senkim (bár ez tényleg elég önzőség a részemről)
2010. jún. 11. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát szegény mostani lány....én a helyedbe nem használnám ki....:S mert találnál akkor már olyat akit tényleg szeretsz. gondolj bele a barátnőd oldaláról: ő valószínűleg szeret téged, de te csak a tudtán kívül kihasználod egy másik lánnyal. és ha a kishülgynél így próbálkozol be, akkor ne lepődj majd meg ha azt fogja hinni h vele is ugyanezt fogod tenni!!...:Saz ilyen dolgoknak eg vannak a maga hátrányai, és magadban kellene először tisztázni a dolgokat h milenne neked és a többieknek a legjobb!

sok szerencsét!

2010. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, teljesen igazatok van csak ő előtte sokáig nem volt senkim ezért vagyok "gyáva" szerintem
2010. jún. 11. 22:08
 5/6 A kérdező kommentje:
De azért még szívesen meghallgatnám más véleményét is!
2010. jún. 11. 23:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah szakítottam a mostani lánnyal és most mit csináljak a "kishölgyel"?
2010. jún. 13. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!