Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Váljak el?

Mit csináljak? Váljak el?

Figyelt kérdés

Párom megnézi a csajokat az utcán,engem zavar,arra kértem hagyja abba,de nem hajlandó rá,csak nevet...

Mondtam neki "Abba akarod hagyni?"A válasz:"NEM"


Szerintetek?


2011. aug. 25. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

-.-"

Én válnék, a pasi érdekében..

2011. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Te tudod, de pasi szorakozik veled.
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Neki biztos jobb lenne.
2011. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Mióta vagytok házasok? Ha egyébként rendes, emiatt ne válj el, mert megbánod utólag.

Az én párom is nézi, már évtizedek óta együtt vagyunk. Nem mondom, hogy nem zavaró, de túltettem magam rajta.

Örülj neki, hogy nem a pasik után fordul meg! Ha egyébként más gond nincs, akkor csupán ezért hülyeség válni.

2011. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Aki azt állítja, hogy az ő párja sosem néz meg csajokat, az hazudik. Mindegyik pasi les a szeme sarkából. De ha szereti a felességét/kedvesét valóban, ezt nagyon diszkréten teszi.

Hát ebből azt hiszem lehet levonni a következtetéseket....

2011. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%

Egyrészről:

az ilyen viselkedésből arra következtetek, hogy a párod nem akar hosszútávú kapcsolatot, csak "egy-éjszakás kalandokat"

Másrészről:

hova jutott ez a világ?!?!?! ezt neked kell tudnod. csak egy kérdés: te még azt is megkérdezed, hogy elmenj-e wc-re hogyha dolgod van?

2011. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha elvette feleségül akkor az már hosszútávú kapcsolatnak készült nem? Ez azért nem egy egetrengető probléma. Hadd legeltesse a szemét ha aztán hozzám jön haza.
2011. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
szerintem hűséget fogadott és nem vakságot :)
2011. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Örülj neki, hogy nem a pasik után fordul meg!"


Pfff... azért ennél tartsunk már magunkat többre.

2011. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A férfiak még világ a világ meg fogják nézni a szép és csinos lányokat, ez ellen nem lehet tenni. A nők is ugyanígy megnéznek egy nagyon helyes pasit.. persze mi meg már bele is gondolunk milyen lehet az ágyban éés az életben, kedves -e stbstb:D A férfiak meg max csak abban hogy vajon hogy sz*ik(bocsánat). Az én volt barátaim,párjaim is mindig megnézték, persze diszkréten, néha még én is, ha valaki tényleg nagyon szexi volt. Szerintem ez nem váló ok, persze megbeszélheted vele, hogy legyen diszkrétebb és ne bántson meg direkt!! 21L
2011. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!