Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Váljak? Mit tennétek?

Váljak? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasként. Van egy majd 3 éves kisfiúnk. Nem szeretem már a párom, intim együttlét is elvétve, alig vannak puszik, csók meg szinte soha. Bújás, és egyéb szeretgetés meg szinte sosem volt. Ragaszkodik hozzánk a férjem, de gyanítom, csak a gyermek miatt. 28 éves vagyok, fiatalnak érzem magam, és nem tudom elképzelni az életem tovább így. Beszélni nem lehet vele, de lehet ,nem is akarom. Rendes ember amúgy, dolgozik, nem iszik, nem bánt. Csak nem szeretem.:( Mit tegyek? Lépjek? Jah, nehezíti a helyzetet, hogy külföldön élünk, de én szívesen hazamennék, nem érzem jól itt magam...

Otthon lenne segítségem, míg el nem helyezkedem, oviba tudhatnám a gyerkőcöt, s az sem baj, ha pár nélkül maradok...Mit tennétek?


2010. aug. 21. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én válnék
2010. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Én örülnék a helyedben, hogy olyan párom van.


Olvas a neten olyan praktikákat, ami újra lobbantsa a tűzet köztetek.

2010. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanebben a helyzetben vagyok itthon.

Szinte ugyanaz nálunk is minden.

6és fél éve vagyunk együtt,nem vagyunk összeházasodva,de nekünk is 3éves a kisfiunk. Együttlétek havi kb 2x az is csak úgy,hogy egy fene... :S csak neki jó legyen....

Ő is se puszi,se ülelés,veszekedésannál több,igaz én szítottam mindig is a tüzet.

és most jön a lényeg,mert mi döntöttünk,VÉGE,ő már anyáéknál lakik,nálam maradt a kisfiunk is,és nem fogod elhinni de azóta sokkkkkal jobb lett a kapcsolatunk!

Újra akar velem randizgatni,újra van az a kis szikra,ezért megérte!!!

na meg a fiam sem azt látja hogy egész nap amrju egymást! És azt hiszem ez a legfontosabb: a gyereketek egészséges lelki fejlődése!!


SZÓVAL: TESSÉK KÜLÖN MENNI KICSIT EGYEDÜL LENNI! AZTÁN ÉREZNI FOGJÁTOK EGYMÁS HIÁNYÁT,HA MÉG VAN EGY KIS SZERETET KÖZÖTTETEK.

2010. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én előbb megvizsgálnám az okokat, ami miatt ide jutottatok. Intim együttlét elvétve: tegyél ellene! Nem az puszit, megszünt a gyengédség? Ha te bújnál hozzá? Vagy az már derogál? Ha esetleg megmondanád neki, hogy ez így ne mjó neked, akkor mondjuk esélye is lenne változtatni. Meg neked is, mert egy kapcsolat megromlásához, az elhidegüléshez ketten kellenek.
2010. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
0%
Ha az önzőséged miatt akarod a fiad életét tönkretenni, akkor hajrá. Amúgy inkább szeresd meg, hiszen volt valami oka, hogy összeházasodtatok.
2010. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vele boldog, akkor válj el. Viszont a gyerekednek lehet jobb lenne külföldön, a mai viszonylatban. Szóval inkább válj el és maradj külföldön, kezdj ott új életet, akkor a gyerek sem nô fel az apja nélkül, több lehetôsége lesz az életben és neked is lehet jobb lesz, mint otthon.
2010. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A különválás csak úgy menne, ha hazaköltöznék Magyarországra.

Nem teszem tönre a fiam életét!! Igaz, mi nem vitázunk, de sokszor nem is beszélünk egymáshoz, mert nincs mit.:( Ő hazajön melóból, és leül számitógépezni. Többször kérem, csináljunk valami közöset, de csak húzza a száját. Nem kívánom vele a szexet, s szerintem ő sem velem..

2010. aug. 21. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:
13.17 vagyok megint. Én is külföldön élek, én ezt tenném a helyedben. Ha jó ember a párod, akkor barátként válhattok el és nem lesz gond tartani a kapcsolatot.
2010. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg felfrisíteni a házasságotokat.
2010. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól, akkor kövess el mindent, hogy jól érezd magad. Azaz, válj el és gyere haza. Egyébként aki elég élelmes, az itthon is tud boldogulni. A lényeg Te vagy, mert ha Te szenvedsz a gyermeked is fog.
2010. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!