Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Váljak? Mit tennétek?

Váljak? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasként. Van egy majd 3 éves kisfiúnk. Nem szeretem már a párom, intim együttlét is elvétve, alig vannak puszik, csók meg szinte soha. Bújás, és egyéb szeretgetés meg szinte sosem volt. Ragaszkodik hozzánk a férjem, de gyanítom, csak a gyermek miatt. 28 éves vagyok, fiatalnak érzem magam, és nem tudom elképzelni az életem tovább így. Beszélni nem lehet vele, de lehet ,nem is akarom. Rendes ember amúgy, dolgozik, nem iszik, nem bánt. Csak nem szeretem.:( Mit tegyek? Lépjek? Jah, nehezíti a helyzetet, hogy külföldön élünk, de én szívesen hazamennék, nem érzem jól itt magam...

Otthon lenne segítségem, míg el nem helyezkedem, oviba tudhatnám a gyerkőcöt, s az sem baj, ha pár nélkül maradok...Mit tennétek?


2010. aug. 21. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Miért csak úgy menne, ha hazaköltözöl?

Nekem 2 egyedülálló, gyereket nevelô ismerôsöm van itt.

2010. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

13:17 -es nek


Igen, erre gondoltam,hogy kint kellene maradni, de senki ismerősöm nincs. Egyedülálló anyaként itt kint nehezebb, mint otthon, ahol ott a mama, meg a rokonok, legalább addig,mig helyreállok. Itt kint nincs is munkám, mert még gyesen vagyok.:(

2010. aug. 21. 13:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Hol vagy amúgy?
2010. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor váljatok el úgy, hogy elôbb keresel munkát, új helyet ahol élhetsz, és utánna. Mindent meg lehet beszélni, ha amúgy nem vagytok olyan rosszban a pároddal.
2010. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ennyiért még nem válnék el,hiszen kevés az esélye,hogy megcsal..és vannak ennél szörnyebb dolgok is.Ezeket meg lehet oldani(igaz kitartás kell hozzá!)
2010. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De ha egyszer nem szereti már, akkor miért kellene házasságban maradni. Egy 28 éves nônek még van ideje beleszeretni valakibe. Attól még maradhatnak barátok.
2010. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Írországban vagyok, még nincs egy egész éve. Pont azért jöttünk ki, hogy anyagilag rendben legyünk, ami sikerült is.

A férjem miattunk adott fel otthon mindent(munkát, albérletet). Viszont sajnálatból,meg hálából éljek még mellette?

Nem rossz ember,mit említettem, de ha szerencsém van ,még élek 30-40 évet, és mindezt így?Csaljak meg, az jobb lenne?

Hiányérzetem van, értitek? Szeretetre, szerelemre vágyom, nem csak az anyagiaknak élni...

2010. aug. 21. 14:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 éve mentél ki, akkor megértem ha hazahúz a szíved. Szerintem itt nem is a válás a probléma, hanem hogy mi lesz a gyerekkel. Esetleg az apa is hazamenne?
2010. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!