Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes itt maradni? Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes itt maradni? Mindent fel adtam mégsem érzem úgy, hogy szeret! Teljesen össze zavarodtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. A párom 38. 1.5 éve kezdtünk járni! 5 hónapja ide költöztem hozzá! Ott hagytam a munkám az otthonom az ex pasim. Vidékre költöztem hozzá. Egyszóval mindent fel adtam miatta! Eleinte minden jól ment, de most ki derült, hogy tikon még most is az ex csajával smsezget!/Hiányzol,sokat gondolok rád,stb../ Engem ez bánt nagyon. Amikor rá kérdeztem azt mondta ne piszkáljam,nincs semmi és össze veszett velem.Közben meg a nő fotóját nézegeti még most is. Szerelmes volt a nőbe évkig, de a nő szakított vele. Ennek ellenére még most is húzza a párom agyát. Ez a kis buta meg reménykedik szerintem bár állítja, hogy nem! Nekem nincs azóta munkám mert itt nem lehet el helyezkedni. Olyan mintha a világ végére költöztem volna. Itt nincs semmilyen lehetőség. Amióta tudok a nőről tök boldogtalan vagyok. nem találom a helyem. A páromnak nem hiszek és nem bízok benne mert hazudozik a nő miatt.Szerintem nem is szeret már sőt nem is szeretett. Különben nem hazudozna. Azon gondolkodom, hogy szakítok vele és vissza megyek a városba. Mit gondoltok???
2012. márc. 7. 10:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
sajnos igen. Kikapcsolja. Tényleg nem bízom benne, de okkal.
2012. márc. 7. 12:23
 22/28 anonim ***** válasza:
50%

Az világos. De eszerint ő sem bízik meg benned!!!


Ennek semmi, de semmi értelme nincs így. Ha nem tudtok tiszt alapot nyitni és bizalommal egymásra figyelni, akkor tényleg semmi.

2012. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Most még 29 éves vagy, még találsz valakit és lesz gyereked. De én tapasztalatból tudom hipp-hopp 36 leszel és akkor már szinte esély sincs. Most lépj, gyorsan. Ez a fickó később sem fog jobban szeretni. (36/N)
2012. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Totál ki vagyok. Nagyon későn jött este így nem is beszéltünk. Ma reggel meg úgy ment el itthonról, hogy arra ébredtem, h össze puszilgat. Kérdeztem, h miért kaptam, de nem válaszolt. Annyit mondott, h pihenjek. Ne csináljak semmit. ??????? Olyan hullámzó mint a tenger! Ezt nem is értem.
2012. márc. 8. 12:04
 26/28 A kérdező kommentje:

Egyébként a telefon kikapcsolást este is el játszotta. Ki kapcsolta amíg zuhizott aztán meg vissza kapcsolta! Ugye nem őrültem meg? Nem én kombinálok túl valamit? Én már semmit nem tudok. Olyan bizonytalan minden. :(

Este megmondom neki, hogy haza költözök mert nincs más választásom. Nincs itt munka, nem jó a kapcsolat sem. Ha szeret megtalál és majd keres. Ha nem keres akkor meg igazatok volt. Nem kell tovább reménykedni!

2012. márc. 8. 12:08
 27/28 anonim válasza:
Nemhiszem hogy te reagalod tul! Az a lenyeg hogy dontottel!!!!!! Ahogy irtad , ha fontos vagy neki, keresni fog es legalabb megerti hogy nem banhat igy veled!!!;)
2012. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Sajnos azt veszem észre, hogy csak a kifogásokat keresed, és még maradnál..


Lépj le. Nem is értem, hogy tűrhetted eddig a megalázásokat! Hülyének néz és a fene se tudja, hogy mennyire nevet ki, és hogy még ezzel a nővel etyeg...

Legyél határozott és csomagolj!!!

Ne izgulj azon, hogy vajon mi lesz később. 29 évesen nem késő!!!! Sokkal jobbat érdekelsz, ő meg legyen boldog. Ne sajnáld! Ne kíméld! Csak hagyd ott!


Majd írd meg a fejleményeket! :) Fel a fejjel! Csak határozottan!!

2012. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!