Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes itt maradni? Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes itt maradni? Mindent fel adtam mégsem érzem úgy, hogy szeret! Teljesen össze zavarodtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. A párom 38. 1.5 éve kezdtünk járni! 5 hónapja ide költöztem hozzá! Ott hagytam a munkám az otthonom az ex pasim. Vidékre költöztem hozzá. Egyszóval mindent fel adtam miatta! Eleinte minden jól ment, de most ki derült, hogy tikon még most is az ex csajával smsezget!/Hiányzol,sokat gondolok rád,stb../ Engem ez bánt nagyon. Amikor rá kérdeztem azt mondta ne piszkáljam,nincs semmi és össze veszett velem.Közben meg a nő fotóját nézegeti még most is. Szerelmes volt a nőbe évkig, de a nő szakított vele. Ennek ellenére még most is húzza a párom agyát. Ez a kis buta meg reménykedik szerintem bár állítja, hogy nem! Nekem nincs azóta munkám mert itt nem lehet el helyezkedni. Olyan mintha a világ végére költöztem volna. Itt nincs semmilyen lehetőség. Amióta tudok a nőről tök boldogtalan vagyok. nem találom a helyem. A páromnak nem hiszek és nem bízok benne mert hazudozik a nő miatt.Szerintem nem is szeret már sőt nem is szeretett. Különben nem hazudozna. Azon gondolkodom, hogy szakítok vele és vissza megyek a városba. Mit gondoltok???
2012. márc. 7. 10:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
Ja, mindenképp megmondanám, vagy levélben megírnám, hogy ha ennek nincs értelme és keressen majd mást ha kigyógyult a régi exéből.
2012. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

1. A pasid azt hitte, hogy az ex majd féltékeny lesz, ha lát valakit mellette, és hanyatt-homlok rohan vissza hozzá. (Ez nem jött be neki, ezért még mindig küzd azért, hogy visszaszerezze)

2. Addig is jó, ha van valaki mellette az ágyban, és neki nem kell esténként azzal foglalkozni, hogy először felhajtson magának valakit, ha arra van szüksége

3. Kell valaki, aki mos-főz-takarít, és ha mindezt egy személy által tudja magának biztosítani, akkor 3-at egycsapásra. Problémái megoldva!


Én a helyedben nem is próbálnék meg beszélni vele. Erre a szitura mondják, hogy "a fél falu rajtad röhög". Már bocsi, de úgy néz ki, ez az igazság. Szépen pakolj össze, költözz haza, ott még van lehetőséged újra kezdeni az életedet. Fordítsd hátat a jelenleginek, és nyomás haza!

2012. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Igen. Én is ilyen gondolatokkal küzdök. Kell valaki az ágyba.Kell aki mos főz takarít. Az exe álitólag nem tudot rólam bár 2 hete a facebook...n az adatlapját álítgata és a kapcsolatokhoz azt írta be, h Bonyolúlt nem pedig, h kapcsolatban. Amikor szóvá tettem át álította, h kapcsolatban, de nem nagyon akarta! Nyílván azért, h ne lássa a nő! Ahoz képest, h még mindig a csajra vár azt mondta nekem valamelyik nap, h szüljek neki gyereket. Na de így.
2012. márc. 7. 11:25
 14/28 A kérdező kommentje:
Na szép. Most néztem meg a facén. Ott nincs is az ismerősei között a csaj akkor ezért merte ott be írni, nehezen, h kapcsolatban. Az iwi..n az ismerőse, de ott meg nem írta be a kapcsolatokhoz, h kapcsolatban. Nyílván mert ott ki írja az üzenő falra és azonnal látszana. meg az adatlapján is. Ezért nem jelőlte meg a csajt a facén. Nehogy lássa a nő, h van valakije és ezért el bukja. Szerintetek kérjem meg, h írja be az iwi..n, h kapcsolatban van. Tesztnek nem is lenne rossz talán.Kíváncsi lennék mit reagál erre. Ha nem teszi igazam van. Ha igen csak kombinálok! Vagy nem? Ti hogy látjátok ezt???
2012. márc. 7. 11:40
 15/28 anonim ***** válasza:
Menj. Hogy hogy csináld? Egyszerűen. Drágám, visszaköltözök. Szia.
2012. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%

Hogy látom? Őszintén?

Nincs itt mit tesztelni, az első "hiányzol" vagy "sokat gondolok rád" sms után már voltaképp nincs kérdés.

Én hazamennék, és megmondanám, hogy ha tényleg akar valamit, akkor jöjjön el, ha már lezárta az exével a dolgot, de csak akkor. És majd utána lehet beszélgetni bármiről.

2012. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%
Ja és gondolj bele: most 29 vagy. Ha most lépsz, még jó eséllyel a következő 1-2 évben rendbejössz anyagilag meg munka és érzelmi téren. Ha ott maradsz még 1-2évre, akkor drasztikusan romlik majd az esély...
2012. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Álítja,h nincs közöttük semmi és kikéri magának,h nem hiszek neki, de az smsek ott vannak a telefonjába. Azt el hiszem még,h most nincs semmi közöttük, de csak mert a nő szerintem nem akarja már. Viszont érzelmileg a nőhöz kötődik az sms-ek alapján. Nem nekem írja, h hiányzol, meg sokat gondolok rád hanem a nőnek. Igaz ez dec. 20 és 23-án írta, és most márc. van, de már akkor is álította, h nincs semmi és nem is lesz. Akkor meg minek ír neki ilyeneket? Azóta nem találtam újabb smst, de szerintem csak azért mert óvatosabb lett és törölgeti őket. Tegnap este is amíg el ment zuhanyozni ki kapcsolta a telét. amikor végzett vissza kapcsolta. Szerintem félt, h bele nézek, és csak az fél aki titkol valamit. Egyébként eddig amíg nem kerűlt szóba a csaj nem kapcsolgatta ki a telét. Mióta tudja, h tudok a csajról azóta csinálja ezt. Nyílván rá jött, h nem véletlen zavar engem ez a nő.
2012. márc. 7. 12:00
 19/28 A kérdező kommentje:
Szívem szerint az orra alá dörgölném, hogy olvastam az smseket. Soha nem csináltam még ilyet, de olyan furán viselkedett és éreztem h valami nincs rendben. Ezért tettem, h "ellenőriztem" Tudom nem szép dolog, de a bizonytalanság ki készített. Hát úgy döntöttem meg teszem. Meg néztem a telét. A tények alapján jól tettem! :(
2012. márc. 7. 12:07
 20/28 anonim ***** válasza:
Kikapcsolja a telefonját fürdés közben?! Ebben a kapcsolatban semmi de semmi bizalom nincs. Akkor minek???
2012. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!