Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes itt maradni? Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes itt maradni? Mindent fel adtam mégsem érzem úgy, hogy szeret! Teljesen össze zavarodtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. A párom 38. 1.5 éve kezdtünk járni! 5 hónapja ide költöztem hozzá! Ott hagytam a munkám az otthonom az ex pasim. Vidékre költöztem hozzá. Egyszóval mindent fel adtam miatta! Eleinte minden jól ment, de most ki derült, hogy tikon még most is az ex csajával smsezget!/Hiányzol,sokat gondolok rád,stb../ Engem ez bánt nagyon. Amikor rá kérdeztem azt mondta ne piszkáljam,nincs semmi és össze veszett velem.Közben meg a nő fotóját nézegeti még most is. Szerelmes volt a nőbe évkig, de a nő szakított vele. Ennek ellenére még most is húzza a párom agyát. Ez a kis buta meg reménykedik szerintem bár állítja, hogy nem! Nekem nincs azóta munkám mert itt nem lehet el helyezkedni. Olyan mintha a világ végére költöztem volna. Itt nincs semmilyen lehetőség. Amióta tudok a nőről tök boldogtalan vagyok. nem találom a helyem. A páromnak nem hiszek és nem bízok benne mert hazudozik a nő miatt.Szerintem nem is szeret már sőt nem is szeretett. Különben nem hazudozna. Azon gondolkodom, hogy szakítok vele és vissza megyek a városba. Mit gondoltok???
2012. márc. 7. 10:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék vissza.
2012. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de nem vagyok jó a szakításban. Hogy mondjam meg neki, hogy el akarok költözni? Hogy szokás ezt csinálni? Az exemnél más volt mert efektív ő szakított velem amikor azt mondta, h ő még élni akar! Így hagytam el! Ő azt akarja, h itt legyek csak ép nem szerelemből hanem talán, h ne legyen egyedűl!
2012. márc. 7. 10:18
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
azonnal csomagolnék, és szó nélkül távoznék - ha megértő a volt főnököd - ott is lehet első körben próbálkozni, talán visszavesz.
2012. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kérdés mit tegyél mikor napnál világosabb milyen a "kapcsolatotok"??
2012. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de mire varsz. Kiuti a szemed az igazsag es meg van kerdes benned? Elhiszem hogy szereted! De hulyet akarsz csinalni magadbol?? Teljesen elakarod vesziteni az onbizalmad???
2012. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Te csak egy pótlék vagy neki, "ha nincs ló akkor jó a szamár is" alapon van veled. Ha nem lenne alapja a dolognak akkor nem kapta volna fel úgy a vizet. Pakolj össze és menj vissza.
2012. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Én lépnék.


Egy nap összecsomagolnám a cuccaim, és amikor hazajön, közölném, hogy sajnálom, de ez így nem megy.

2012. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem érdemelte meg hogy feladj érte mindent. Én visszaköltöznék a szüleimhez és keresnék munkát is. Nincs otthonod, nincs munkád, nincs társad, nincs szerelem, nincs bizalom. Itt nincs is jövőd. Hogy lesz gyerek, család, otthon, társa ebből?
2012. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen állj elé és mondd meg neki higgadtan hogy elmész emiatt az ex-dolog miatt mert eszed ágában sincs második lenni valaki mellett. Ennyi. De csak akkor ha már össze is pakoltál (lehet hogy a srác megint fel fogja kapni a vizet és azonnal kitesz, ezzel csak magát minősíti és bizonyítja hogy jól döntöttél amikor szakítottál vele).
2012. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Mond el neki hogy mit erzel es hogy nem jatszadozhat tovabb veled! Mond el hogy nem erzed vele jol magad es elmesz! Ezt csomagolas utan tedd meg!:)
2012. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!