Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fuccsolt már be valaki kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuccsolt már be valaki kapcsolata a VV miatt?

Figyelt kérdés

Elég hülyén érzem magam, hogy ilyenen fennakadok, de úgy néz ki, nekem ez sokat jelent.

A helyzet annyi, hogy a párom él-hal a való világ, győzike és hasonló, szerintem népbutító műsorokért. Mindezzel nem is lenne nekem akkora problémám, ha a fontossági sorrendben én megelőzném ezeket. De a tapasztalat azt mutatja, hogy azok a műsorok (jelen esetben a vv) előrébb valók.

Történt ugyanis sajnos már igen sok alkalommal, hogy amikor velem foglalkozhatott volna, együtt tevékenykedhettünk volna, ő inkább nézte a vv-t. Január 1-je óta hetente csak 1szer vagy 2szer tölthetünk együtt kis időt, és ez idő alatt is sokszor előfordult, hogy a vv-t akarta nézni inkább. Az utóbbi időben annyira elmérgesedett a helyzet, hogy ha akár csak annyit kérdezett nézheti-e, már akkor azt mondtam, hogy inkább hagyjuk a p.csába és aznap (sem) voltunk együtt. Gáznak találom, hogy egyáltalán felmerül benne ez a kérdés, amikor hetente csak 1-2 este lehetnénk együtt.

Mindegy, most már vége, azonban ma is sikerült csúnyán össze vesznünk miatta. Tény, hogy lenézően tudok beszélni arról a műsorról, bár szerintem érthető, hogy ekkora ellenszenvvel vagyok iránta. És ezt a mérget csak még jobban fokozza az, hogy amikor szóba kerül, elkezdi magyarázni, hogy pedig mennyire jó és tanulságos műsor. Egyszerűen képtelen nem kussban maradni és elfogadni azt, hogy nekem más a véleményem. Nem. És a legtöbbször még engem minősít, hogy én felsőbbrendűnek érzem magam meg miegymás.

Azt hiszem meggyűlöltem őt emiatt, a műsora miatt, és amiatt, hogy 10ből 9szer a műsort választotta. Létezik ilyen? Tényleg kiszerethettem emiatt belőle?

Bennem hatalmas törést okozott minden egyes alkalom, mikor engem hátrébb sorolt annál a műsornál...

És egyébként egy 30 éves felnőtt, elvileg roppant értelmes férfiról van szó.


2012. febr. 27. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Már vége is van? Most kezdődött nem?
2012. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Velünk ez nem fordulhatna elő, nincs tévénk. :P
2012. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki a TV-t. Ha összeveszik veled, akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak.

Amióta itthon vagyok a babámmal, én is kicsit függő vagyok; de egyértelmű, hogy ki a fontosabb :-)

2012. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"de ha belegondolok, hogy mi mondjuk már együtt élünk és megint lenne egy ilyen műsor"


Ennek a mókusnak teljesen mindegy. Lesz ilyen műsor, és a címe sem érdekes.

2012. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Miért nem vette fel és nézi meg olyankor, amikor te nem vagy vele?

Ez a jövőre is (márha lesz) vonatkozik.

2012. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most már vége a VV-nek, most behozhatjátok a lemaradást :D
2012. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva! En teljesen megertem a problemadat, mar olvastam olyat is, hogy valaki a parja helyett a faszbukot valasztotta. Elfajult egy vilag ez!

Szerintem keress olyan part magadnak, akinek mindig Te leszel az elso, es nem tud uberelni semmi. Max ha lesz gyermeketek. Akkor az evidens.


OFF:

Valaki kerdezte, mi az a szigologus:

http://www.youtube.com/watch?v=y2IVSGjZwfk

Ha nem tevedek, erre gondol az illeto.

2012. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, nem lehetsz túl fontos az ipsének...mivel minden összefoglalóját a műsornak meg lehet nézni a NETEN IS!! Sz.r kifogás, hogy emiatt nem volt veled. Mármint részéről...

Megértem a haragod!

23N

2012. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!