Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a volt férjem állandóan hazajár az anyukámékhoz, amikor már neki is van új kapcsolata?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
gondolom szereti a szüleidet. attól hogy ti elváltatok nem kell minden ismerősöddel , hozzátartozóddal megszakítani a kapcsolatot.
2010. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Úgy tekint a szüleidre, mint a sajátjaira. Barátok lettek. Bizos ők is szívesen fogadják. Tőled vált el, nem tőlük.

Az exed.

2010. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom jóban vannak, és azért mert elváltatok a köztük lévő barátság,szeretet még nem szűnt meg
2010. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Anyukáddal ne beszéltél erről?

Ő biztos megtudná mondani a tutit :)

2010. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Talán nagyon szereti őket. Az én szüleim is elváltak és anyám rendszeresen járt a volt anyósához, sőt még az új pasiját is elvitte hozzá. Mamám pedig az új barátot saját fiaként szerette. Van ilyen. Elég ritka, mikor valaki ennyire jól kijön az anyósával és apósával. Az én nagymamám nagyon örült, hogy a volt menye nem fordult el tőle. Szerintem ez szép dolog. Örülj neki te is.
2010. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Anyumat,nagynénémet gyakorlatilag a dédszüleim nevelték fel,mert a nagyszüleim mindketten süketnémák voltak,nem tudtak úgy foglalkozni egygyerekkel ahogy azt mindig kellene..aztán le is költöztek vidékre, a dédimhez meg járt fel sűrűn a nagynéném volt férje,mert megszerették őt a dédszüleim...mikor dédipapám meghalt,a temetésen is ott volt a volt nagybácsim..

Szerencsére nem minden emberi kapcsolat korcsosul el a mai világban..........

2010. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is vissza járok a volt anyósomhoz(15 évvel ezelőtt váltunk külön a fiával)igaz,van egy közös gyerekünk.Ő már ugyan felnőtt(18 éves múlt),de azóta férjhez mentem ismét,és született még 1 gyerekem.Na,hát a kicsit is mindig vinnem kell(a nagy már önálló,azért kell mennem,hogy a picit lássa),ráadásul amikor terhes voltam,mindig hívott,hogy vagyok,mi újság...
2010. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó vagyok:és amikor 10 évvel ezelőtt újra férjhez ment(anyósom),természetes volt neki(és nekem is),hogy az esküvőre,és a vacsorára is meghívott.
2010. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg anyukádat, miről szoktak beszélgetni olyankor!Lehet, hogy rólad akar friss híreket hallani. Meg biztos megszerette a szüleidet. Ez így tök jó.Nem?
2010. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első volt férjem anyósával a mai napig nagyon-nagyon jó a kapcsolatom, pedig 12 éve elváltunk a fiával. Megkockáztatom, hogy sokkal közvetlenebb a kapcsolatunk mint a fiával, nem beszélve a jelenlegi menyéről. Szereti őt is, elfogadta, de van közöttük egy bizonyos távolság, és nem az anyósom miatt! Ha anyósomnak gondja van, hozzám fordul, én tudtam először arról, hogy bepasizott, dec. 25-én ide jön hozzánk karácsonyi vacsorára, 26-án pedig úgy néz ki, hogy ő is jön anyámhoz velünk együtt. Az exférjemet nem zavarja, hogy jó a kapcsolatunk, a feleségét annál inkább, mert azt hiszi, hogy a mi jó kapcsolatunk az oka annak, hogy közöttük hűvösebb a viszony, pedig annak kizárólag az ő kicsit nagyképű természete az oka. A második volt férjem anyjával is jóban voltunk egészen a haláláig. Vele ritkábban találkoztam, lévén vidéken lakott, de rendszeresen jártunk le hozzá az unokájával. Na, ez viszont irtóra zavarta az exférjemet, mert így a szüleinél nem tudta elsütni azt, hogy én vagyok az, aki akadályozza a fia láthatását, tudták a szülei, hogy jöhetne ha akarna. Mondjuk az utánam lévő élettársát szörnyen utálták a szülei, és itt viszont az exemtől kaptam meg, hogy többet ne menjünk az anyjáékhoz, mert amiatt nem fogadják el a nőjét. Aztán a szülei felhomályosították, hogy azért nem szeretik, mert bunkó, primitív és pénzéhes, de ettől még tudomásul vették a kapcsolatukat, amely végül azért ért véget, mert a csaj bunkó volt, primitív és pénzéhes, de annyira, hogy amikor már a közös gyerekkel sem tudta zsarolni az exemet, akkor lemondott a gyerekről is, mert nem jött belőle több pénz. Tehát az, hogy látogatja a szüleidet, egyszerű szeretetből is lehet.
2010. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!