Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fuccsolt már be valaki kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuccsolt már be valaki kapcsolata a VV miatt?

Figyelt kérdés

Elég hülyén érzem magam, hogy ilyenen fennakadok, de úgy néz ki, nekem ez sokat jelent.

A helyzet annyi, hogy a párom él-hal a való világ, győzike és hasonló, szerintem népbutító műsorokért. Mindezzel nem is lenne nekem akkora problémám, ha a fontossági sorrendben én megelőzném ezeket. De a tapasztalat azt mutatja, hogy azok a műsorok (jelen esetben a vv) előrébb valók.

Történt ugyanis sajnos már igen sok alkalommal, hogy amikor velem foglalkozhatott volna, együtt tevékenykedhettünk volna, ő inkább nézte a vv-t. Január 1-je óta hetente csak 1szer vagy 2szer tölthetünk együtt kis időt, és ez idő alatt is sokszor előfordult, hogy a vv-t akarta nézni inkább. Az utóbbi időben annyira elmérgesedett a helyzet, hogy ha akár csak annyit kérdezett nézheti-e, már akkor azt mondtam, hogy inkább hagyjuk a p.csába és aznap (sem) voltunk együtt. Gáznak találom, hogy egyáltalán felmerül benne ez a kérdés, amikor hetente csak 1-2 este lehetnénk együtt.

Mindegy, most már vége, azonban ma is sikerült csúnyán össze vesznünk miatta. Tény, hogy lenézően tudok beszélni arról a műsorról, bár szerintem érthető, hogy ekkora ellenszenvvel vagyok iránta. És ezt a mérget csak még jobban fokozza az, hogy amikor szóba kerül, elkezdi magyarázni, hogy pedig mennyire jó és tanulságos műsor. Egyszerűen képtelen nem kussban maradni és elfogadni azt, hogy nekem más a véleményem. Nem. És a legtöbbször még engem minősít, hogy én felsőbbrendűnek érzem magam meg miegymás.

Azt hiszem meggyűlöltem őt emiatt, a műsora miatt, és amiatt, hogy 10ből 9szer a műsort választotta. Létezik ilyen? Tényleg kiszerethettem emiatt belőle?

Bennem hatalmas törést okozott minden egyes alkalom, mikor engem hátrébb sorolt annál a műsornál...

És egyébként egy 30 éves felnőtt, elvileg roppant értelmes férfiról van szó.


2012. febr. 27. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Mi lenne, ha mindennap VV helyett mondjuk a pingvineket nézné a NatGeo-n? Az zavarna? Tehát az ízlésével van probléma vagy azzal, hogy nem tölt veled elég időt?
2012. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes hogy nem tudom hány hónapja megy ez a műsör, erre neked épp akkor jut eszedbe, hogy zavar téged amikor vége van?!
2012. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Azta :) Én sem nézek való világot, szerintem is népbutitó szenny az összes ilyen :) Lehet nem magából a férfiból szerettél ki, csak csalódtál benne amiért nem ilyennek ismerted. Próbáltad elmondani neki ezt? Itt nem arról van szó, hogy VV miatt-e megy valaki kapcsolata tönkre, mert ennyiből tönkre mehet a Megasztár miatt is : D A legnagyobb baj azzal van, hogy az ilyen műsor előrébb van, és megértem, hogy ez így nem jó neked 14L
2012. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ezt így nehéz megítélni. Eleve megvan a véleményem az ilyen jellegű műsorokról, de tény, hogy ezt csak tetézi az, hogy heti 2 alkalommal sem volt képes lemondani róla általában.

Szerintem, ha a pingvineket választotta volna helyettem ezen alkalmakkor, akkor most pingvingyűlölő lennék. Egyszerűen nekem az (is) problémám, hogy nem tartom értékesen együtt töltött időnek azt, ha tv-t néz(ünk).

2012. febr. 27. 20:40
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Második ezt már máshova is írtad,de mi ez:"szigolóógushoz."??????
2012. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem majd most kiderül :) Ugyanis vége a VV-nek, tehát igen hamar kiderül, szereted-e még. Itt ugyanis nem fogjuk tudni megmondani, maximum jól kibeszélni a párodat, de ez nem éppen jó dolog.
2012. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Roppant értelmes ember azért néz ilyen és ehhez hasonló műsorokat,mert kikapcsolja az agyat , én pl South Park , Family guy- al kapcsolom ki magam! Biztos napközben megterheli az agyát este jól esik lekapcsolni magam.
2012. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem új keletű probléma ez, nem most találtam ki, de most vesztünk össze csúnyán a témával kapcsolatban.

Természetesen tudja a véleményemet a műsorról. Igen, alapvetően az verte ki a biztosítékot minden egyes alkalommal, hogy nem én voltam a fontosabb neki. Ez mély sebet ejtett, ezért ma amikor megint ódákat zengett a műsorról, miközben engem ócsárolt, nagyon érzékenyen érintett.

2012. febr. 27. 20:43
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

a szigológus-pszichológus akart lenni ? :D



Amúgy én szóba sem állok olyan emberrel aki ilyen gané műsorokat néz...:)

2012. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Értem, hogy kikapcsolja, meg hogy őt szórakoztatja, de HETI 2 ALKALOMMAL képtelen kihagyni értem?! És még úgy is hogy még megkérem rá?!


Lehet, hogy most vége, de ha belegondolok, hogy mi mondjuk már együtt élünk és megint lenne egy ilyen műsor... és minden este ezt kellene nézni... nem akarom!!!!!

2012. febr. 27. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!