Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esetekben nem ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben nem ítélik az anyának a gyereket?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos,kb 1 hónap múlva kerül sor a perre.Apukája ahol csak tud rágalmaz minket de semmit sem tud bizonyítani(mert nincs mit).Fenyeget,hogy ha nem megyünk vissza hozzá(márpedi nem,mert agresszív)elperli tőlem a kislányt.Terhesen is bántalmazott de sikerült neki eltussolnia vagyis nem tudom bizonyítani!Én jó anyának tartom magam,van még egy nagylányom is,szüleimnél élünk jó körülmények között!Van esélye?
2012. febr. 23. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudom, az ember utólag okos. Csak hát te már túl vagy egy váláson. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Remélem, nem lesz semmi gond!

2012. febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm....most már előre leszek okos:)
2012. febr. 29. 20:46
 13/14 A kérdező kommentje:
Apuka közös felügyeletet AKAR!Mennyire működhet szerintetek ez egy 5hónapos babával?Azt mondja,ha nem fog neki sikerülni a bíróságon elérni,akkor idézem:"szögre akasztok egy pár embert a családodból"....Remélem,hogy lesz pszihológiai teszt és ott kiderül,hogy ki is ő....
2012. márc. 6. 14:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Előre leszel okos. Hát, én tényleg drukkolok, hogy így legyen, nehogy úgy járj, mint az ismerősöm, 4 gyerek 4 apától.

Az ilyen embereket, mint a mostani meg az előző férjed kerüld el, az a lényeg, hogy rájöjj, hogy mi az, amit vonzónak láttál bennük és kiderült,hogy nem az.

2012. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!