Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esetekben nem ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben nem ítélik az anyának a gyereket?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos,kb 1 hónap múlva kerül sor a perre.Apukája ahol csak tud rágalmaz minket de semmit sem tud bizonyítani(mert nincs mit).Fenyeget,hogy ha nem megyünk vissza hozzá(márpedi nem,mert agresszív)elperli tőlem a kislányt.Terhesen is bántalmazott de sikerült neki eltussolnia vagyis nem tudom bizonyítani!Én jó anyának tartom magam,van még egy nagylányom is,szüleimnél élünk jó körülmények között!Van esélye?
2012. febr. 23. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs.

Egy anyától ritkán veszik el a kisgyermeket.

Pár ok amiért elvehetnék:

-veszélyeztetve van a kisgyerek lelki és testi fejlettsége

-nem megfelelő lakás és higiéniai feltételek

-az anya alkoholista, drogos,szerencsejátékos,és prostituált

-ha az anya szellemileg nem beszámítható

Remélem sikerült nagyjából összeszednem mindent.

Tudom min mész keresztül...:( Én is megjártam ezt a poklot.:( Az én fiam akkor 4 hónapos volt.Most hét éves és a másik szobában horkol.:)

Készülj fel,nehéz lesz,mert mindennel rágalmazni fog.Talán még pszichológiai vizsgálatot is fog kérni...Nálunk is volt...

Mennek majd a gyámüsek környezettanulmányra.Megnézik tiszta-e gyerek,a lakásban rend van,és tesznek fel pár kérdést.Ők adnak majd egy véleményt is,azt is el kell vinni a bíróságra.A védőnővel is beszélj,kérj tőle is környezet tanulmányt és vidd el azt is.

Nyugodj meg,nem lesz baj!

Ha gondolod,írj privit,szívesen megosztom veled az én tapasztalataimat.

2012. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A környezettanulmányokon már túl vagyunk(GYEJÓ,védőnő,önkormányzat).Természetesen minden rendben van,megfelelő minden.Mégis tartok tőle,mit húzhat elő a"varázsdobozából"!(?)Nagyon okos(nak tartja magát)!
2012. febr. 24. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,, nincs esélye elvenni tőled,, szerencsére a gyermeket szinte minden esetben az anyának ítélik
2012. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Erős túlzás azt mondani, hogy szerencsére, én nagyon sok esetben ítélném ezerszer inkább az apának. Bár a kérdező esetében, ha ez így igaz, ahogyan ő leírta, akkor tényleg szerencsés. Alapból gondolom szopik az a gyerek, tehát az anyatejes táplálást nem nagyon akarják megszakítani, másrészről, ha tényleg agresszív.

A nagylányodat majd megkérdezik, hogy akar-e az apjával lenni. Bár nem tudom, nekem úgy jött le, hogy nem egy apától vannak.


És most ne haragudj meg, de ha nem egy apától vannak, akkor elgondolkodtató, hogy hogy rontottad el ennyire másodjára is. Szóval nem mindegy, hogy egy második házasságot az anyagiak csesznek szét, vagy egy olyannal vagy, aki képes terhesen bántani.

2012. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy hol rontottam el????Ez a baj a nőkkel,hogy szinte mindig magukban keresik a hibát!Az elsőnél lehet,hogy tényleg hibáztam(fiatal voltam)de a másodiknál elhiheted,hogy biztosra akartam menni!Biztosan tudom,hogy nem rajtam múlt(létezik ilyen...)!Bízom benne,hogy ha lassan is de biztosan ki fog derülni az igazság!
2012. febr. 25. 11:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha önként lemond róla. Fél éves korában elhagyott minket az anyja, azóta felénk sem nézett. Azóta 2x találkoztam a gyermekem anyjával, azt is csak amiatt, mert nem fizetett gyerektartást és a bírósági tárgyalásra behozták.

22F

2012. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem így értettem, hanem most mint mondtad, elsőre hibáztál, másodjára biztosra akartál menni, de egy olyan embert választottál, aki terhesen is bántalmazott téged. Szóval akármit is mondasz, valami nem oké a párkeresésnél.
2012. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy egy herceget ismertem meg és ahogyan terhes lettem,maga lett az ördög!!Birtoklás,féltékenység...stb.ÉRTED????Szóval akkor változott meg,amikor terhes lettem...Azt hitte a tulajdona lettem!Mint a filmekben....még soha nem voltam ilyen helyzetben..
2012. febr. 28. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megismertél egy herceget, aztán kiderült, hogy az életetek maga a pokol. Hogy hol rontottad el? Minden bizonnyal ott, hogy az ördöggel is együttmaradtál, aki terhesen is bántalmazott.:-(

A legtöbb nő itt követi el a hibát.

A kicsit nem fogják tőled elvenni, ne aggódj. De az nem garantált, hogy nem fog később is zaklatni benneteket.

2012. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen....Terhesen elhagytam egyszer,aztán tudod(?)nagyon elesett tud lenni egy kismama és még a rossz is jónak tűnhet....Visszamentem,bár 2hét után rájöttem,értelmetlen volt.Lehet,ha akkor....minden könnyebb lenne..talán!
2012. febr. 29. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!