Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen esetekben vehetik el...

Milyen esetekben vehetik el az anyjától a gyerekét?

Figyelt kérdés
Többnyire a J.B műsor sms-csíkján olvasok ilyen , és a műsorban szereplő anyáktól. Sokan sajnáltatják magukat, hogy elvették vagy el akarják venni a gyereiket (anyós, sógornő, rokonok stb), de kiváncsi lennék miért, mert nem tudom elképzelni hogy ne adtak volna rá okot. Aki tényleg olyan jó anyja a gyerekének attól szerintem nem lehet csakúgy elvenni hivatalos úton sem. Sőt, miért is akarná valaki elszakítani ok nélkül a gyermeket az édesanyjától?
2009. jún. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ejjj, hát csak rájuk kell nézni. Oda védőnő be se lép, mert nem mer :-D Tuttifrutti hogy adtak rá okot, ezek nem anyák, szülőgépek, mert kell nekik a szociális segély meg a családipótlék meg a szocpol csak dolgozni ne kelljen. Mi tartjuk el őket. És nézzük őket a JB meg a M műsorban. Szomorú. Sokan nézik. Sajnos. Ez kell a népnek, a butitás.
2009. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valakitől elvedyék a gyerekét/gyerekeit nagyon nyomós ok6okok kellenek. Csak úgy ripsz-ropszra, mert a gyámügynek mincs jobb dolga, nem fogják elvenni. Nézz körül! Hány "családban" élnek olyan gyerekek, akik el vannak hanyagolva, éheznek, alig járnak - még ha kötelező lenne is - óvodába, iskolába és mégsem veszik el a "szülőktől". Szerencsére én nem nézek ilyen műsorokat, csak néha a reklámjukat látom és felfordul a gyomrom a benne szereplő emberektől, akik pár ezer forintért ország-világ előtt teregetik ki a szennyesüket és sajnáltatják magukat az erre vevő nézőkkel. Sajnos ezeken a csatornákon javában folyik az agymosás, a népbutítás. Nem tudom van-e a környezetedben hasonlóan élő család, de csak meg kell őket nézni, hogyan élnek.. és bizony legtöbbnél mégis ott vannak a gyerekek. Ha Te vagy én akár tized annyira nem foglalkoznánk a gyerekeinkkel, nekünk már a lelkiismeretünk tiltakozna és azt se tennénk zsebre,. amit a környezetünktől, a védőnőtől kapnánk.. nekik senki sem szól.. Csak gondolj arra a 3 hetes babára, akinek a család spórolásból az udvari, ásott kút vizéből készítette a tápszert..szerencsétlen 3 hetes koráig bírta.. és érdekes módon senki nem vette észre, hogy baj van a babával... ????
2009. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvegyék.. "kicsit" elírtam :SS
2009. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon nyomós ok kell hozzá. nem kell bedőlni a tv-ben síró "anyáknak", hogy "ja, az a szenét gyámügy elvette a gyerekeimet" -dumának. hidd el, megvan az oka, hogy elvették tőle...

a legtöbb azért sajnálja, hoyg elvették a gyerekeit, mert így semmi pénzt nem kap utánuk!

2009. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!