Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi adta meg a végső lökést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi adta meg a végső lökést, hogy elválj?

Figyelt kérdés
Nem konkrétumokra gondolok, hogy megcsalás, meg ilyenek. Nálunk már minden megvolt, ami egy rossz házasságban elképzelhető. Próbáltuk megjavítani is, sikertelenül. Tehát az, hogy el kell válni, az tény, mégsem tesszük meg az első lépést. Tudom, hogy nekem kell, a férjem erre képtelen. Csak élünk egymás mellett, minden apróságért veszekszik velem, és egyre rosszabbul viselem. Mi adhatná meg az utolsó lökést?! Nálatok hogy volt? Mitől jött meg a végső elhatározás, amit már tett is követett?

2012. febr. 23. 13:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Van gyerek, igen, de szerintem neki is jobb lenne. Jó apa a férjem, nem ezzel van a gond, de a köztünk lévő feszültséget a gyerek is érzi...


Egyébként nálunk épp az a baj, hogy a férjemnek jó így, ahogy van, ő nem vágyik többre. Szerinte a házasságunk működőképes, úgyse lesz jobb. Tehát ő nem akar válni. (Pedig van valakije, ez tuti!)

2012. febr. 23. 13:29
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerekelhelyezés miatt. Elvben már beszéltünk róla, hogy ő tudja, hogy úgysem tudna mit kezdeni egyedül a gyerekkel, neki rám van szüksége, de ki tudja... Ha besértődik, és bíróságra viszi az ügyet, akkor gondban lennék...
2012. febr. 23. 13:30
 13/25 anonim ***** válasza:

1. vagyok - nálunk is van egy kisfiú, miatta sem kellett volna ennyit várnom (közben meg pont miatta vártam), szegénykémnek nagyon nehéz időszak volt a válás, pedig már előtte sem nagyon éltünk együtt, vagyis hol láttuk az apját, hol nem.


Utána jóleső felszabadultságot éreztem, és csak az járt a fejemben, hogy miért nem tettem meg hamarabb?


Utána pár hónapig nagyon rossz volt a viszony az exemmel, ami a 7 éves fiunk miatt volt gáz, most már viszonylag normalizálódott a dolog, de ez nagyrészt az én önuralmamon múlik. Mindenesetre már képes vagyok napokra befogadni, mikor jön a fiához.

2012. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én 3 évig parában éltem a gyerekelhelyezés miatt, és közben még a fix is megszűnt, gondolhatod...

Úgyhogy megértem az aggodalmadat, és elképzelhető, hogy perre viszi a dolgot, lényeg: jegyezd meg, írd fel, akármi, hogy miket mond, pl. "nálad jobb helyen lenne a gyerek"...

2012. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Őszintén remélem, hogy meg tudunk egyezni, mert egyszer mondta ugyan, hogy elpereli tőlem a gyereket, de utána azt is, hogy ezt csak bosszúból mondta, mert tudja, hogy úgyse tudna vele mit kezdeni. Bár elég kényes a szituáció (nem átlag gyerek)... nem tudom, hogy reagálna végül.
2012. febr. 23. 13:39
 16/25 anonim ***** válasza:
Az én férjem is belátta, hogy nem tudná nevelni, aztán mégis perelt, és mai napig gyámügyre rohangál.
2012. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, és megkaptam a végső lökést. Tulajdonképpen azzal, hogy többen írtátok: egyedül azt bántátok meg, hogy halogattátok!

Nem szeretném halogatni, amint lehet, közlöm a férjemmel a döntésem! Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2012. febr. 23. 14:35
 18/25 anonim ***** válasza:
Tényleg magad miatt is, de elsősorban a gyereked miatt, egyikőtök sem érdemli a rosszat. Hajrá! Csak erősen!
2012. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
azért engem érdekelne majd, hogy mit szólt a férjed. És sok sikert!
2012. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mindig az a kérdés, hogy ki mit veszít. Ma így látod, holnap másképp. Később meg bánod. Ha jó a férjed , akkor te hibáztál. Meg éri tönkre tenni a gyermekek életét??

Azért mert más férfi téged fog nézni, a gyermekek mellékesek. Le kellene írnod, ki meben a hibás, mert nincs két egyforma házasság. Úgy , talán értelmesebb válaszokat kapol. Vagy félsz szembe nézni önmagaddal.Másutt is elő jön majd. Akkor agyermekeknek lessz akárhanyadik apukályuk. Igaz a régi mondás főleg falun, ,, kisfiam köszöny minden férfinak , mert nem tudod melyik az apád. Lökést, majd ad neked a jövőbeli, a sokadik is.

2012. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!