Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi adta meg a végső lökést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi adta meg a végső lökést, hogy elválj?

Figyelt kérdés
Nem konkrétumokra gondolok, hogy megcsalás, meg ilyenek. Nálunk már minden megvolt, ami egy rossz házasságban elképzelhető. Próbáltuk megjavítani is, sikertelenül. Tehát az, hogy el kell válni, az tény, mégsem tesszük meg az első lépést. Tudom, hogy nekem kell, a férjem erre képtelen. Csak élünk egymás mellett, minden apróságért veszekszik velem, és egyre rosszabbul viselem. Mi adhatná meg az utolsó lökést?! Nálatok hogy volt? Mitől jött meg a végső elhatározás, amit már tett is követett?

2012. febr. 23. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor adtam be, mikor egyre több férfi kezdett el érdeklődni irántam, és egyre inkább éreztem, hogy én nem arra vagyok hivatott, hogy évtizedekig szenvedjek még egy olyan házasságban, ami már csak papíron házasság. Megérdemlem a boldogságot, de amíg összeköt ez a kapocs, addig nem léphetek.


5 évig húztam a válást, nagyon bánom..

2012. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött haza a névnapján, és kamu alibit adott meg. Aznap raktam ki a bőröndjét.(Előtte kb. 3 év nyomor.)
2012. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Én még csak 1 éve halogatom... a több férfi érdeklődése is megvan, de egyik se komoly. Igazából nem is nagyon vágyom új kapcsolatra, nekem elég lenne a mostanit lezárni! :(

De azért köszi a választ, biztató! :)

2012. febr. 23. 13:22
 4/25 A kérdező kommentje:
Kamu alibi is megvan, bár igazából én már nem is várom el, hogy beszámoljon a napjairól, azt csinál, amit akar, és engem is hagyjon békén! :(
2012. febr. 23. 13:23
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért írnátok arról is, hogy az utána következő napokban, hetekben, hónapokban mit éreztetek, hogyan alakult az életetek? Gyerek volt?
2012. febr. 23. 13:24
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hová menned és miből élned ne halogasd!
2012. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az adta az utolsó lökést, amikor megértettem és elfogadtam, hogy a volt férjem nem akar velem közös életet, el szeretne válni. Amit csak az egyik fél szeretne, az általában nem működik. Sokáig próbáltam megmenteni, de aztán megértettem, hogy lehetetlen. De nem bánom, azóta már boldog feleség vagyok. :)
2012. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Van gyerek, és csak azt bánom, hogy nem előbb léptem meg, pont miatta.

Én felszabadultam utána nagyon, semmiben nem éreztem hiányát, és végre új életet kezdhettem.

Nálatok van gyerek?

2012. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igazából neki kéne mennie. A miből élnem, az egy kicsit necces most, helyre kellene rázódnom anyagilag... De érdemes ezért várni úgy fél-egy évet? Mert nem a megélhetés a gond, hanem az, hogy egy válópernél nem biztos, hogy elfogadnák, mint fix jövedelmet...
2012. febr. 23. 13:28
 10/25 anonim ***** válasza:
Gyerekelhelyezés miatt aggódsz az anyagiak miatt?
2012. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!