Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel kell bizonyítani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kell bizonyítani hogy mire van költve a gyerektartás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 23:58
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:

Első házasságomból 3 gyermek született, miután elhagyott (2006) gyerekenként 30 000Ft ot szeretett volna, hosszas vita után 3x7000 Ft ot fizettem, egyrészt mert szerettem volna én is ezt azt venni a gyerekeknek, hétvégén is nálam voltak.

Egy év múlva a két nagyobb gyermekem hozzám költözött, így ezután a családi pótlék egy kétharmada, és hazi 7000 forint engem illetett ugye meg...


Egyből nem volt kevés a 7000, ha neki kellett fizetni ... nagyon keservesen adta ide...

Másik kapcsolatból is van egy 4 éves gyermekem, amikor külön költöztek, próbáltam leülni megbeszélni, milyen kiadások merülnek fel.

Számomra egyszerű a képlet: A kiszámolt összegből, vonjuk le a családit, és a fennmaradó összeget osszuk ketté, a felét fizetem.

Nem volt hajlandó összeszámolni... hát összeszámoltam én. Jó bőven számolva 25 ezer volt, - 14 ezer csp marad 16 ezer annak a fele 8 ezer...

Most 15 öt fizetek, azaz a másik gyerekét és Őt is finanszírozom, :-( plusz még nagyon sok mindent veszek, ruhát, cipőt, kaját, játékot, és heti 2 napot nálam van...


Mindkét esetben felajánlottam az anyukáknak, nevelem én a gyerekeket, és nem kérek semmit.

Nem nyeretem a lottón, átlagos fizetésem van, és szeretem a korrekt átlátható dolgokat...

2016. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!