Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel kell bizonyítani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kell bizonyítani hogy mire van költve a gyerektartás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 23:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

A fizetése 20%át fizeti és mivel nagyon jól keres vezető beosztásban ez havi 130.000 fT.

Ő nem akar ennyit fizetni,mert szerinte ennyiből családok élnek meg,és nem tudja h én akkor ehez az összeghez én mit rakok. Azon van felháborodva h csak az ő felelőssége anyagiak szerint eltartani a gyereket.

Hiába mondom neki h csak a rezsi,gáz,villany 70.000Ft,és akkor még a tv-és az internet nincs befizetve és nem ettünk semmit,nem kapott a gyerek uj ruhát stb... Én minimál bért keresek,most abból mit tegyek hozzá?

2012. febr. 2. 12:28
 22/51 anonim ***** válasza:
Micsoda egy ember... Hogy veled szemétkedjen, a saját gyerekével is kiszúr... Én még mindig ott tartok, hogy szegény gyerek ezt vajon hogy éli meg... Hogy apu sajálja tőle a pénzét, amiből pedig annyira sok van neki...
2012. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Ő azon a véleményen van h nem kell a gyereket elkapatni h anyni márkás ruhát veszek neki. Én viszont ugy vagyok vele h ha az kell a gyereknek mert az tetszik neki,meg az iskolába mindenkinek olyan van és jut rá a gyt-ből miért ne kapná meg?
2012. febr. 2. 12:52
 24/51 anonim ***** válasza:
Hat sajnos is lehet hogy lecsökkentik majd de az a baj hogy nem gondol bele apuka hogy a sajat gyerekével cseszik ki majd
2012. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk ezen a ponton apukával értek egyet... A "márkás cucc" a gyerek jellemfejlődése szempontjából nem előnyös. Az meg pláne nem, ha megvesz mindent, "ami mindenkinek van a suliban"...


A pénz olyan dolog, amit lehet jóra és rosszra használni, így önmagában semleges. A havi 130-at használhatod úgy, hogy az a gyereket valóban szolgálja hosszútávon, ne pedig a pillanatnyi igényeit elégítsd ki. Mit szeretnél, hogy milyen ember váljon belőle? Ez a fő kérdés...

2012. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Igen itt az is lényeg hogy mennyi idős a gyermek?

én az vagyok aki írta, hogy párom volt felesége 220ezer ftot szeretett volna 2 gyermek után kérni. most bíróság megítélte a 2X60at. páromnál kellett kimutatást mutatni, hogy anyuka hova kéri ezt a sok pénzt. Szerintem nálatok is megállná a helyét az, hogy költségkimutatást fognak kérni tőled.


Nézd azért ez tényleg az az összeg amikor már úgymond "joga" van egy különélő szülőnek megbizonyosodni arról, hogy mire is dja a pénzt. Félre ne érts nem bántani akarlak...


egyébként bíróság ítélte meg ezt az összeget?

2012. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
"Sarkantyús csizma nélkül is ember leszel, akárcsak a bíró fia" (Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön)
2012. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
81%
Még egy megoldás mondd apukának akkor tegye a gyereknek juniorszámlára a felét
2012. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
46%
Hát mit mondjak, pofátlanság havi 130 ezer gyerektartást kérni, ha te minimálbért keresel. Nyilván nem tudsz hozzátenni ugyanannyit....
2012. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
20%
De ha együtt élnének akkor is jobbléte lenne a gyereknek. Tehát ha a pasi jól él akkor a gyereke miért ne élhetné jól? Egy nőt sejtek apuka mellett aki tüzeli.jol gondolom?
2012. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!